Skip to Content

Rüyada Ellemek

Rüyada ellemek, rüyayı gören kimsenin harama bulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bazı dedikodular yapacağına ve bu yaptığı dedikodular sebebiyle çok zor anlar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibi için uyarıcı bir anlam taşıyan bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin çok kötü bir çevresinin olduğuna da işaret eder.

Rüyada Tanımadığı Birine Ellemek

Rüya sahibi mahkemelik bir durum içine girebilir. Hakaret veya tazminat davası yüzünden iftiraya da uğrayabilir. Güvendiği kimselerden zarar görebileceği gibi iş yerinde de ikaz alabilir. Rüya sahibi hayatına dikkat etmeli ve uyarıları dikkate almalıdır.

Rüyada Bebeğe Ellediğini Görmek

Rüya sahibi güzel ve hayırlı bir olaya tanık olacak ve hayatı sürprizler içinde gelişecektir. Rüya sahibi eğer iş arıyorsa yakın bir zaman içinde hayırlı bir iş yerinde çalışacak ve kendi durumunu düzene koyacaktır. Yeni iş ortaklıkları ya da ticari hayatta ise yeni iş teklifleri içinde olacağı bir döneme girecek olan rüya sahibini çok olumlu gelişmeler bekliyor.

Rüyada Kendini Ellemek

Rüyada kendini ellemek, rüyayı gören kişinin çok bencil olduğunu, bu bencil tavırlarını hem özel hem de iş hayatında sürekli olarak gösterdiğine bu nedenle hem özel hayatındaki kişiler ile hem de iş arkadaşları ile oldukça büyük sorunlar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin bu bencil tavırlar sebebiyle yalnız kalacağına da işaret eder.

Rüyada Başkasını Ellemek

Rüyada başkasını ellemek, rüyayı gören kimsenin bazı olumsuz olaylara karışacağına, bu olaylar sebebi ile mahkemelik olacağına, bu mahkeme yüzünden yüklü miktarlarda para ödemek zorunda kalacağına delalettir. Rüyada başkasını ellemek aynı zamanda rüya sahibinin çok güvendiği bir kimseden zarar göreceğine ve iftiraya uğrayacağına da işaret eder. Rüyayı gören kimsenin bir takım yanlış projeler gerçekleştirmesi sonucu iş yerinden uyarı alacağına da alamet eder.

Rüyada Ellemenin Psikolojik Açıdan Yorumu

Rüyada ellemek, rüya sahibinin normal bir cinsel birliktelikten ziyade daha farklı cinsel tecrübelere ihtiyaç duyduğuna işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bazı fetişist duygulara sahip olduğu manasına da gelmektedir.