Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Görmek

Güç, kuvvet ve sabırı temsil eder. Rüyada erkeğin cinsel organını görmek hayırlı evlatlar yetiştirmeye işarettir. Hayallere kısa sürede ulaşılacak ve rüyayı gören kişinin bahtı açılacaktır. Maddi gücü kendisinde toplayacak ve sıkıntıları sona erecektir. Başarı ve adından söz edilecek kişiye yorumlanır. Ticaret hayatındayda sıkıntıları sona erecek ve kazançlı kapılar açılacak.

Rüyada Cinsel Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organın kesilmesi şansızlık ve bahtsızlık olarak yorumlanır. Rüyada erkeğin cinsel organını görmek ve bunun kesilmesi kişinin can ve mal derdine düşeceğine işaret eder. Hayatında olumsuzluklar olacak ve her şeyi unutacaktır. Rüya sahibini bir süre kara bulutlar takip edecek ve kurtuluşa çıkması uzun zaman alacaktır. Cinsel organdan kan gelmesi rüyanın bozulacağını gösterir.Kan rüyaları çoğu zaman yokluk olarak yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organının Uzadığını Görmek

Rüyada cinsel organının uzadığını gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler olacaktır. Hayırlı ve güzel günler yaşayacağına işaret eder. Kötü huylarından sıyrılacak ve olumsuz düşünceleri terk edecektir. Rüyayı gören kişi huzur bulacağı gibi yaşamı iyiliklerle dolu geçecek. İş hayatında da büyük başarı ve atılımlar yaşayacaktır.Zengin olmaya ve geniş rızıklar elde etmeye yorumlanır. Bolluk ve bereket içerisinde yaşam, rüya sahibini bekliyor. Mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısı içerisinde olacak ve istediği hayata kısa sürede kavuşacaktır. İstediği noktaya gerek iş alanında gerekse manevi boyutta kısa sürede gelecek. Mesleki anlamda da kişi muradına ereceği gibi aile saadetinde de olumlu gelişmeler yaşayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın