Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek güçlü bir düşmanı yenmeye delalet eder.  Rüyada aslan öldürmek aynı zaman da yaklaşmakta olan her hangi bir tehlikeyi başınızdan göndermeye de işarettir. Size kötü ve hileli yaklaşımda bulunmuş olan kişi ya da kişilerin ipliğini piyasaya çıkarmaya da yorumlanıyor. Bunun yanı sıra düşmen ile karşı karşıya gelmeye de rivayet edilir.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek rüyayı gören kişinin çevresinde güçlü ve kuvvetli olan insan yorumlanıyor. Rüya sahibi böyle bir insanla yakında tanışacak ya da çevresindeki bir kişinin istediği güce sahip olduğunu öğrenecek şeklinde tabir edilir. Bunun yanı sıra bazı tabircilere göre ise acımasız bir düşman işaret ediyor.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçmak rüya sahibine zara verecek olan bir kişinin varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşmanı ile karşı karşıya geleceğine ve onun gücünü görmeye de yorumlanır.

Rüyada Aslan Isırması

Rüyada aslan ısırması ya da aslanın pençesini geçirerek kendisinin yaralandığını gören gerçek hayatta düşmanından bir zarar görür şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Aslanı Kovalamak

Rüyada aslan kovaladığını gören kişi şimdiye kadar korktuğu ya da çekindiği kişi ya da olaylardan kurtulur. Rüyayı gören kişi muradına erer.

Rüyada Aslan Pisliği Görmek

Rüyasında aslanın pisliğini gören kişi maddi ve manevi yönden olumlu gelişmeler yaşar. Bu rüyayı gören kişi güçlü bir kimseden yardım görür ve tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Aslan Yelesi Görmek

Rüyada aslan yelesi görmek iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanarak başarılı olunacağına işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın