Rüyada Elma Kurdu Görmek

Rüyada elma kurdu görmek, kişinin içinde yaşadığı ortama ve çevresindeki kişilere karşı güvensizliği olarak değerlendirilir. Rüyada görülen elma dostların sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi; ailesine ve kendisine karşı yüksek bir koruma içgüdüsü duyar, sezgileri güçlüdür fakat çoğu zaman dostlarına dahi duyduğu kuşku onun hayatta yalnız kalmasına sebep olur.

Rüyada elma kurdu görmek; çoğu tabirlerde rüya gören kimsenin çok yakınında dost görünen düşmanlara, kendisini saklayan fitnelik peşinde olan insanlara yorumlanır. Rüyada görülen elma kurdu bazen de ailenin malına mülküne zarar veren, kişinin kendi çocuğuna veya aile içindeki bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kurtlu Elma Yediğini Görmek

Bir insan rüyasında elma yediğini, elmanın tatlı ve lezzetli olduğunu hisseder ise rüyası doğru yola, dünya nimetlerinden gelecek şifaya, aile içinde dirlik ve düzene yorumlanır. Rüyasında bilmeden kurtlu elma yediğini gören kişinin ise yakın çevresinde kendisine maddi manevi zararı dokunan asalak birinin olduğunu gösterir.

Rüyada Elma Kurdu Yemek

Rüyada görülen elma hayatın tadı, tuzu, neşesidir ve rüyada görülen elmanın içinden kurt çıkması; hayatınızda keyifli giden rutininizin, işlerinizin bozulacağına ve birtakım problemler yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada elma ile birlikte elma kurdunu da yediğini gören insan, kazanacağı faydalar yanında zarar görebileceği durumlara da maruz kalır.

Rüyada Elma Kurdu Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında elmada kurt olduğunu fark ederek onu öldürdüğünü gören kişi küçük düşmanlarına karşı zafer elde eder. Rüyada elma kurdunu elmanın içerisinde görmek, bazen de meşru olmayan kazanca, haram mala tekabül eder. Dolayısı ile bu durumdaki kişinin rüyada elma kurdunu öldürmesi haram maldan uzaklaşmaya yorumlanır.

Rüyada Meyve  Kurdu Görmek

Rüyada meyve kurdu görmek, çok güçlü olmayan düşmana, küçük hırsızlıklar yapan ve kendisini çok iyi kamufle eden kimselere işaret eder. Çoğu kez bu rüya aile içerisine sızmayı başaran dost görünümlü insanların vereceği küçük zararlara yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın