Rüyada Dostunu Görmek

Rüyada dostunu görmek çoğu kez gerçek yaşamda olduğu gibi akseder. Rüyasında bir dostunu gören kişi ruhani olarak değerlendirildiğinde; duygusal boşluklar içerisinde olduğuna kanaat getirilir. Hayatın sorumlulukları, yaşam mücadelesi içerisinde gerçek bir dost ile sıkıntılarını paylaşma ihtiyacında olan kişilerin görmüş olduğu rüyalarda sıklıkla bir eski dost yer alır.

Rüyada dostunu görmek görülen kişiye göre ayrı yorumlanabilir. İyi ahlaklı, yardımsever, düzgün, sağlam bir dost; kıymet bilinir olunduğuna, becerikli ve hesaplı hareket etmeye işaret sayılır. Rüyada görülen kişinin dostunun ahlaksız, pinti, hilekar bir insan olması ise; rüya gören kişinin zaaflarına, etrafça benimsenmeyen bir hayat yolu seçtiğine, inançlarının zayıflamış olduğuna yorumlanır.

Rüyada Dargın Dostunu Görmek

Rüyada dargın bir olunan bir dostun görülmesi; arada yaşanan tatsızlıklardan dolayı pişman olunduğuna ve o kişi ile bir araya gelme isteğine yorulur. Rüyada dargın olunan dost ile bir araya gelip barıştığını görmek; hayatınızdaki sürprizlere ve muallakta kalan olayların aydınlanmasına tabir edilir.

Rüyada Eski Dostunu Görmek

Rüyada görülen eski dost, bir anlamda mazi ile kurulan bağlantıdır; kişinin hayatında önemi olan, yaşamının özel bölümlerini paylaştığı dostunu rüyasında görmesi; o kişiye ve o zamanlara duyulan özlemdir. Menfaat ilişkilerine dayanmayan, samimi dostluk; dünya mutluluğuna ve Allah katında da değer bulmaya delalet eder.

Rüyada Dostunu Düşmanını Bir Arada Görmek

Rüyada hem dostunu hem de düşman olduğu kişiyi bir arada görmek; hayatta yapılan doğru ve yanlışların karşılaştırılmasıdır. Bu rüya; kişiye yaptığı doğrular ve yanlışlar, iyilikler ve kötülükler açısından kendini sorgulaması yönünde bir işaret sayılır.

Rüyada Yeni Dost Edinmek

Rüyada daha önce tanımadığınız biri ile dost olduğunuzu görmek; hayatınıza girecek olan yeni bir arkadaşa veya eşe yorumlanır. Rüyada kazanılmış olan dostluk; kadir ve kıymet bilinir olmaya, akıllı, olgun ve sevilen bir kişi olunduğuna ve de kariyerinizde değer bulacağınıza eşdeğerdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın