Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada eldiven görmek, sıkıntıya, ellerinde el­diven görmek, zevk ve sefaya, saadete, yırtık eldiven keder ve üzüntüye işarettir.

Kişinin rüyada eldiven görmesi, yeni sürprizlerden hoşlandığına, yeni yeni şeylere işarettir. Bir kişinin rüyada elinde eldiven bulunduğunu veya eline eldiven giydiğini görmesi, onun yeni arkadaşlarla tanışıp onlarla dostluk kuracağına işarettir. Bu da onun gelecek günlerinin, güzel günler, mutlu günlere imza atacağına işaretle yorumlanır.

Rüyasında eldivenli birinin elini sıktığını gören kimse, onun derdine derman olmaya ve sıkıntısına çare bulmaya çalışacağına işarettir. Rüyasında kendi eldivenli elini başka birinin sıktığını görmek, bunun tersine işaretle yorumlanır.

Rüyada eldiven giymek, mümtaz şahsiyet­ler arasında mühim bir yer edineceğine işarettir. Bir kimsenin rüyada eldiven giydiğini gör­mesi, önünde güzel ve mesut günlerin bulun­duğuna işâret eder.

Bazı kere de eldiven görmek, yeni kimse­lerle tanışmaya işârettir.

Rüyada elindeki eldivenin birisini kaybetti­ğini görmek, hanımı ile aralarında küçük bir kırgınlık olacağına işâret eder.

Bazen de rüyada eldiven görmek, sır sak­lamak ile de tabir edilir.

Bir yanıt yazın