Rüyada Ekran Görmek

Ekran rüya yorumlarında bilgi sahibi olmak ya da bilgisini artırmak anlamlarına gelir. Rüyada ekran görmek, kişinin bilgisini artıracağına işarettir. Bazı durumlarda ise kişinin başkaları ile arasına mesafe koymasına, kendisine özeleştiri yapmasına işaret eder.

Bu tür rüya gören kişinin sırları konusunda dikkat etmesi gerekir. Sırlarını herkesle paylaşmaması ve yanlış kişiler ile dostluk kurmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada ekran görmek kötü şöhret sahibi olunacağına da işaret eder. Kişinin büyük bir hata yapacağını, hatanın üstünden belli bir zaman geçse bile, hatasının sürekli yüzüne vurulacağına işarettir.

Rüyada Televizyon Ekranı Görmek

Rüyasında televizyon ekranı gören kişi, başkalarına çabucak kanacak ve sürekli başına iş alacak demektir. Rüya bir anlamda gören kişiye bir uyarıdır. Kişinin hayatında ve mizacında kalıcı değişikler yapması gerektiğini anlatır.

Rüyasında televizyon ekranı gören kişi, gösteriş meraklısı olacak, yüzeysel düşünecek ve bu yüzden kendisine çok büyük zararlar verecektir.

Rüyada Bilgisayar Ekranı Görmek

Rüyasında bilgisayar ekranı gören kişi, çok çalışacak ve biriktirdiği paralar ile büyük projelere girişecek, başkaları da bu projeye maddî destekte bulunacak demektir. Rüya gören kişi yeni giriştiği projelerde sebatkâr olup çalışmaya devam ederse mutlaka istediği şeye kavuşacaktır.

Rüyada bilgisayar ekranı görmek çoğu zaman hayırlı ve güzel şeylerin olacağına işarettir. Bazı yorumlarda ise rüya sahibinin çekingen ve sosyal olmayan yapısını haber verir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın