Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek birçok kaynak tarafından hayır ile yorumlanmayan rüyalar arasında gösterilse de rüyada adet kanı görmenin temizlenme, yenilenme ve sıkıntılardan kurtulma anlamına geldiğini söyleyen birçok uzman da bulunmakta. Eğer rüyada adet kanı görürken aynı zamanda ağlıyorsanız veya bir yakınınız size kötü sözler söylüyorsa bu çoğunlukla içinde bulunduğunuz sıkıntıların büyüyeceğine delalettir. Tam aksine eğer rüyanızda adet kanı görüp bundan mutlu oluyorsanız içinde bulunduğunuz sıkıntıların azalacağına ve hatta yakın zamanda son bulacağına delalettir.

Rüyada Adet Olduğunu Saklamak

Rüyada adet olduğunu saklamak bir kadının karşı cinsle yaşadığı ve toplumun doğru bulmadığı şeyleri, dışarıdan birilerinin keşfetmesinden korktuğu anlamına gelir. Bu rüyayı görüyorsanız hamile olduğunuzdan şüpheleniyor, hamile olmaktan korkuyor veya yaşadığınız ilişkinin başka insanlar tarafından bilinmesinin size yaşatacağı kötü durumlarla ilgili vesvese yapıyor olabilirsiniz.

Rüyada Tuvalette Adet Kanı Görmek

Yakınlarınızın, çocuklarınızın veya bakmakla yükümlü olduğunuz kadınların toplumda hoş karşılanmayan bir ilişki yaşamasından ve bu ilişkinin hamilelikle sonuçlanmasından korktuğunuz ama bunu kimseye anlatamadığınız şeklinde yorumlanır. Adet kanının tuvalet gibi pis bir yerde görülmesi yaşanacak şeylerin çok kötü sonuçlar doğuracağı anlamına gelir.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Yakınlarınızın içine girdiği ve toplum tarafından hoş karşılanmayan bir ilişkinin sonucu olan hamileliğin, toplum tarafından duyulmadan ve bir sağlık sorunu yaşanmadan çözüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Adet Bezi Görmek

evlilik dışı ilişki sonucu oluşan hamileliğin veya toplum tarafından bu konuda yaşanan baskının ailenizin ve yakınlarınızın desteği ile kısa zamanda çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Adet Olduğunu Görmek

Rüyada erkeğin adet olduğunu görmek ise yakınlarınızdan ve ailenizden bir erkeğin toplum tarafından kabul edilmeyen bir ilişki içinde olduğu ve durumu saklamaya çalıştığı şeklinde yorumlanır. Eğer erkek rüyada herkesin içinde adet oluyorsa bu rüyada görülen erkeğin ilişkisinin yakın zamanda ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın