Rüyada Egzama Görmek

Rüyada egzama görmek, sanılanın aksine güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hiç ummadığı bir anda, büyük bir servete konacağının habercisidir. Bu, aileden kalacak bir miras olabileceği gibi, piyangoda kazanılan büyük ikramiye de olabilir. Bu para sayesinde, bolluk ve bereket dolu bir hayat söz konusu olacaktır. Egzama her ne kadar can sıkıcı bir cilt problemi olsa da, rüyada egzama görmek rüya sahibinin şansının açılacağının müjdesidir. Fakat çalışmadan, kolayca kazanılan bu parayı harcamak da kolay olacaktır. Dolayısıyla rüya sahibine bu parayı iyi değerlendirmesi, kendini sağlama alması ve ihtiyaç sahibi insanlarla paylaşması önerilir. 

Rüyada Cilt Hastalığı Görmek

 • Rüyada cilt hastalığı görmek, güvenilir bir insan olmaya, toplum önünde itibar görmeye ve bu sayede çok para kazanmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişilere; daima doğruyu söylemesi, iş hayatında söz verirken dikkat etmesi ve gıybetten uzak durması önerilir. Çünkü aksi bir durum rüya sahibinin itibarının zedelenmesine ve maddi olarak kayıp yaşamasına sebep olacaktır. 

Rüyada Sedef Hastalığı Görmek

 • Rüyada sedef hastalığı görmek, çok çalışarak elde edilen mala, insanlar için iyilik yapmaya ve edinilen haklı şöhrete işaret eder. Genellikle bu rüyayı gören kişiler, sorumluluk sahibi insanlardır. Zorluklarla kazandığı dünyalığı, ailesi ve sevdikleri için kullanmak durumundadır. Rüya sahibi, maddi olarak ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanındadır. Bu sebeple aldığı dualar onu her zaman kötülüklerden korumaktadır. Rüyayı gören kişiye, sevdikleri için sadece para değil, zaman harcaması da önerilir. Çocuklarının duygusal ihtiyaçlarının farkına varıp onlara zaman ayırması gerekir. Hayatı ıskalamamak ve güzelliklerini zamanında yaşamak önemlidir.

Rüyada Egzama Yarası Görmek

 • Rüyada egzama yarası görmek, kişinin ihtiyaç sahiplerine yapacağı maddi yardımı simgeler. Ama bu doğrudan yapılan bir para yardımı değildir. Kişi, doğru yatırımlar sayesinde işlerini büyütecek ve çevresindekiler için iş imkanları yaratacaktır. Bu rüyayı ticaretle uğraşan hayırsever kimselerin gördüğü söylenir. Rüya sahibinin, insanlara yardım ettikçe daha da güçleneceği şeklinde yorumlanır. Güzel düşüncelerin ve iyi niyetin olduğu her yerde başarı kaçınılmazdır.

Rüyada Ellerinde ve Ayaklarında Egzama Görmek

 • Çalışmadan ve yorulmadan para kazanmak şeklinde yorumlanır. Rüyada ellerinde ve ayaklarında egzama görmek, herhangi bir mülk veya insan üzerinden çok para kazanmaya delalettir. Rahat bir yaşamın müjdecisidir. Kişi kira geliri sayesinde hiç çalışmadan, maddi olarak hiç kaygı duymadan hayatını sürdürüyor olabilir. Koşullar her ne kadar rahat olursa olsun, kişiye kendi ayakları üzerinde durmak için çaba göstermesi önerilir. Toplum için yararlı şeyler yapabilir veya yeteneği olan bir şey ile uğraşıp geliri ile insanlara yardım edebilir. Burada önemli olan kişinin hayatını anlamlı şeylerle doldurarak, manevi olarak tatmin olmasıdır.

Rüyada Göğüs ve Karında Egzama Görmek 

 • Rüyada göğüs ve karında egzama görmek, kulağa hoş gelmese de güzel çıkarımları olan bir rüyadır. Bir süredir emek verilen bir işte, büyük bir zafer kazanma şeklinde yorumlanır. Bu rüyanın devamında kişinin toplum önünde itibar kazanacağı, bolluk ve berekete ulaşacağı söylenir. Aslında bu başarı hikayesini yazmak rüya sahibi için hiç de kolay olmamıştır. Geçmişte sabırla çalışmış, çeşitli zorluklarla karşılaşmış, hatta zaman zaman başarı konusunda kuşkuya düşmüş fakat vazgeçmemiş olan rüya sahibi için artık ödül zamanıdır.

Rüyada Saçında Egzama Görmek 

 • Rüyada saçında egzama görmek, rüya sahibinin geçim derdinin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ticaretle uğraşan biri ise, yeni bir iş girişiminde bulunup beklentisinin üstünde bir gelire sahip olabilir. Bir şirkette çalışıyor ise terfi ederek yerini sağlamlaştırabilir ve iş hayatında haklı bir üne kavuşabilir. Genel olarak bu rüyayı gören kişilerin hayatlarının geri kalanını bolluk ve bereket içinde geçirecekleri söylenir. 

Rüyada Vücudunda Egzama Görmek 

 • Ticaret ile ilgili çağrışım yapan güzel rüyalardan biridir. Rüyada vücudunda egzama görmek, kişinin iş hayatında başarılı olup sınıf atlayacağına, kazancını artırıp hayır işleri için vakit ve nakit harcayacağına yorulur. Ancak kazanılan bu paranın ardında çok büyük bir emek yoktur. Bu, hayatın büyük hediyelerinden biridir. Kişi şansı sayesinde kısa zamanda çok büyük paralar kazanacaktır. Genellikle bu rüyayı gören kişilerin, iyi niyetli ve paylaşmayı seven insanlar olduğu söylenir.

Rüyada Egzama Yarasının Kanadığını Görmek 

 • Rüyada egzama yarasının kanadığını görmek, büyük yatırımların habercisidir. Kişi, büyük fedakarlıklar sonunda iş hayatında söz sahibi bir insan haline gelecektir. Kazancı artacak, maddi durumu sandığından daha iyi bir hale gelecektir. Artık yatırım yapma zamanıdır. Kişi alacağı mülkler ve açacağı yeni iş yeri sayesinde gelirini giderek artıracaktır. Kısaca bu rüya “para parayı çeker” şeklinde yorumlanır.

Rüyada Egzama Kaşıdığını Görmek 

 • Rüyada egzama kaşıdığını görmek, geçmişte yaşanmış tatsız bir olayın tekrar gündeme geleceği şeklinde yorumlanır. Kişi bu olayı unutamamış ve her hatırladığında üzüntü duymaktadır. Sıkıntılı olayların sürekli gündeme gelmesi, ruhsal hastalıklarının en büyük sebebidir. Eğer rüya sahibi bu olaya sebep olmuşsa bu olayla yüzleşmesi, gerekiyorsa özür dilemesi ve hatasını tamir etmesi önerilir. Vicdan insanın en büyük yüküdür. Eğer bu olaya sebep başka biri ise, rüya sahibine affetmesi önerilir. 

Rüyada Cinsel Organda Egzama Görmek 

 • Rüyada cinsel organda egzama görmek, çevresindeki bazı insanların rüya sahibine ihtiyacı olduğu fakat bu durumun rüya sahibi tarafından bir türlü fark edilemediğini ifade eder. Bu ihtiyaç maddi veya manevi olabilir. Kişi, en yakınındaki insanın zor durumunu dahi fark edemiyor olabilir. Kişiye hayatındaki öncelikleri gözden geçirmesi ve gönül bağı olan kişilerle daha çok vakit geçirmesi önerilir.

Rüyada Egzamanın İyileşmesi

 • Kişinin hayatı ile ilgili büyük bir değişimin habercisidir. Rüyada egzamanın iyileşmesi, rüya sahibinin artık dünya malına merakının kalmadığı şeklinde yorumlanır. Aslında bu doymuş olmakla ilgilidir. Çok büyük paralara sahip olan bu kişinin, artık para ile mutlu olmadığını, mutluluğu başka şeylerde aradığını anlatır. Kişi doğaya veya maneviyata yönelme eğiliminde olabilir. Eskiden önemsemediği ve fark edemediği şeyler ilgisini çekmeye başlayabilir. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın