Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek olumlu olarak kabul edilen bir rüyadır. Hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi dünya nimetlerinin bolluğuna erişir. İstediği tüm arzuları gerçek olur. Kazancı artar ve uzun bir ömür sürer. Bolluk ve bereket içinde günlerini geçirir. Sıkıntıları son erer.meslek yaşamında istediği noktaya gelir, aile içinde o çok istediği huzuru yakalar, çevresi de kalabalık ve sevdiği dostlardan oluşur.

Rüyada Dut Toplamak

Kişi eğer rüyasında dut topladığını görür ise bunun anlamı şu şekildedir: Öncelikle belirtmek gerekir ki hayra yorulan bir rüyadır. Kişi beklentilerinin karşılığını alır. Yapmış olduğu yatırımların hayrını görmeye başlar. Her şey istediği gibi ilerler. Elde etmek istediği başarılara çok kısa bir sürede ulaşır ve sonuç itibarıyla da son derece mutlu olur.

Rüyada Dut Üzümü Görmek

Eğer kişi rüyasında dut üzümü görür ise beklentilerinin karşılığını alır.  Ağzının tadı hiç eksik olmaz.  Sağlıklı ve uzun bir ömür sürer. Eğer evli ise çocuklarından hak ettiği sevgi, saygı ve takdiri görür. Gönlünce bir hayat sürerek, tüm düşlerini gerçekleştirir.

Rüyada Dut Ağacı Dikmek

Bu rüyayı gören kişilerin yaşamında belli amaç ve hedefleri vardır. Yaşama dair belli planları olduğundan bu planları yaşama geçirmek belli uğraşlar içine girer. Tüm bunların sonucunda da belli başarılara imza atar ve büyük zaferler elde ederek amaçlarına ulaşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Esma

3tane sirali halde dut agaci vardi. Bu agaclardan ikisinde dut yoktu. Ucuncu agacta dut vardi. Ucuncu agacta dut oldugunu sonradan fark ettim. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekurler

Şule

Dut ağacının altında yatarken ağacın üzerime doğru eğildiğini gördüm. Daha sonra korktuğum için geriye doğru kaçmak istedim ve arkamı döndüğümde bütün çiçeklerin, otların kökleriyle birlikte bahçenin ortasına gelip Allah’a secde ettiklerini gördüm. O sırada kardeşimi uyandırdım ve kalk dedim. Kuru otlar bile Allah’a secde ediyor bizde secde edelim dedim ve bitkilerin secde ettiği yöne doğru bende secde ettim. Rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.