Rüyada Büyükbaba Görmek

Rüyada büyükbaba görmek, kişinin temkinli adımlar atacağına, suya sabuna karışmadan kendi yolunda yürüyeceğine, her şeyi iyice analiz ederek, asla düşünmeden adım atmayacağına, çevresinde akıl ve fikir sahibi insanların sözünü dinleyeceğine, kendi mevcut koltuğunu garanti altına almak için akılcı adımlar atacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, kendisinden yaşça büyük ve deneyim sahibi bir kişiden destek alacağına, buna bağlı olarak da giriştiği işlerden daha az zarar göreceğine, yaptığı işlerin daha kolay hale geleceğine işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada Ölmüş Büyükbaba Görmek

Kişi eğer rüyasında ölmüş büyükbaba görür ise bunun anlamı şu biçimdedir: Bu rüyayı gören kişi disiplinli bir biçimde çalışarak, tüm beklentilerine ulaşır. İtibar sahibi olur ve beklediği saygınlığı, itibarı görür. Tüm bunların yanında yaşadığı deneyimlere istinaden, adımlarını tedbirli atar ve yaşamında eski hatalarını tekrarlamaz.

Rüyada Dede Olmak

Eğer kişi rüyasında dede olduğunu görür ise bunun anlamı şu biçimdedir. Bu rüyayı gören kişi, ailesi ile mutlu ve mesut günler geçirir. Ağzının tadı eksilmeden çok uzun bir yaşam sürer. Her şey istediği gibi gelişir. Hatta bu rüyayı gören kişi öyle uzun yaşar ki, torun torba sahibi olur ve yaşadığı sürece ciddi bir sağlık problemi yaşamaz.

Rüyada Büyükanne Görmek

Kişi eğer rüyasında büyükanne görür ise o zaman bu kişi büyüklerinin sözünü dinleyen, onların istediklerini yapan, uyumlu ve sakin bir kişidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın