Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Rüyada dudaktan öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişi ve öpüştüğü kişinin kim olduğuna göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlilik yağacağına, evli kimsenin tanımadığı kimseyi dudaktan öpmesi günaha girmeye ve aile arasında huzursuzlukların yaşanacak olmasına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüyada dudaktan öpüştüğünü görmek kısa süreli gönül ilişkilerine delalet eder.

Rüyada Kocası ile Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Rüyada kocası ile dudaktan öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile arasında olan sorunların kısa zamanda geçeceğine, sevgi ve saygının artacağına, aile bağının kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Dudağından Öptüğünü Görmek

Rüyada arkadaşını dudağından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişi erkek ise ve kız arkadaşının dudağından öptüğünü görmüş ise hiç tahmin etmediği bir kişiye karşı yakınlık duyacağına ve bir ilişki yaşayacağına delalet eder. Bir kızın erkek arkadaşını dudağından öptüğünü görmesi ise rüyayı gören kişinin yaşayacağı kafa karışıklına delalet eder.

Rüyada Bir Kadını Dudağından Öptüğünü Görmek

Rüyada bir kadını dudağından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişi evli bir erkek ise eşi ile arasında yaşanacak olan sorunlara delalet eder, rüyayı gören kişinin sosyal hayatta düşkün olup evine gereken özeni göstermeyeceğine delalet eder. Bekâr bir erkek rüyasında bir kadını dudaktan öptüğünü görmüş ise yakın zamanda güzel fakat kısa bir ilişki yaşayacağına ve bu ilişkinin etkisinden uzun yıllar geçse de kurtulamayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Fidan

Meraba ben ruyamda komsumuz var ondan cox hoslaniyorum bende ama coook buyuk 15 yas falan. Benim le sokak ortasinda dudak dudaga opusuyoruz.beni alip duvara yasliyor ve beni opuyor ben diyomki burda olmaz senin karin gorur benim ailem. Bu arada karisida var. Ama o bos ver diyo opuyo ama oyleydiki ben onun tamamen hissediyorum sicakligini falan o beni biraz opuyo ve ben uyaniyorum

Mustafa

Eşimle mahkemelik durumundayız. Ben istihare yattım ve rüyamda eşimin eve gelip temizlik yaptigini gördüm. Acaba ne anlama geliyor

ULVİYYE

Merhaba. Ben kocamla ikı aydır konusmuyorum bosanma kararı aldı esim ruyada kocamla opus duyumu gordum ikı gun once sinde de ayva agacından ayva kopardı esim bır tane bende ikı tane kopardım ve sonrasında babasına benden sikayet etdı kı gitsin ısdemıyorum bosanalım bu ruya nasıl yorumlanır

Leman

Merhaba ben rüyamda eşimi ve ölmüş annesini dudaktan öpüşürken gördüm ve eşimin ağzından kan akıyordu. Yorumlar mısınız?