Rüyada Buz Pateni Görmek

Rüyada buz pateni görmek, rüyayı gören kişinin yanılgıya düşecek olmasına ya da yanlış adımlar atarak kazancını helal yerine haram olarak kazanacağına, başkasının hakkını yiyeceğine ve parasının da hayrını göremeyerek sıkıntıya düşeceğine tabir olur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin işinde ya da eğitim hayatında veya sosyal çevresinde ayağını kaydırmak isteyen kimselerin varlığına da tabir olunur.

Rüyada Buz Pateni Yaptığını Görmek

Rüyada buz pateni yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin zor zamanlar ve sıkıntılı günlerden sonra rahatta erecek olmaya ve bu zorluklar ve sıkıntılar ile mücadele edecek güce sahip olmaya tabir olunur. Tek başına patenle kaydığını görmek liderlik, kalabalıkta paten kaymak ise kariyer sahibi olacak olmaya yorumlanıyor.

Rüyada Buz Pateni Satın Aldığını Görmek

Rüyada buz pateni satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin her şekilde ve her durumda güçlü olmaya çalıştığına ve bu gücünü herkese göstermeye çabaladığına delalet eder. Rüyada buz pateni satın aldığını görmek ayrıca rüya sahibinin etrafında bulunan ikiyüzlü insana yorumlanır.

Rüyada Buzda kaydığını Görmek

Rüyada buzda kaydığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı tehlikeli durumların olacağına delalet edip sonunda ferah çıkacağınıza delalet eder.  Buzda kayarken düşmek ayağınızı kaydırmak isteyen kimselerin varlığına tabir edilirken bazı âlimlere göre dini açıdan tehlikeli işlere bulaşacak olamaya ve dini anlamda sıkıntılı durumlar yaşayarak harama, günaha bulaşmaya tabir olunuyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın