Rüyada Dönerci Görmek

Ekonomik anlamda kazanca işaret eder. Rüyada dönerci görmek kişinin talihli bir döneme gireceğine, maddi açıdan refaha ereceğine ve bu maddi refahın kişinin ruhsal sağlığına da iyi geleceğine delalettir.

Rüyada Döner Yemek

Harama göz dikmeye delalettir. Eğer rüyanızda döner yediğinizi gördüyseniz, bu dönemde ibadetlerinizi eksiksiz yapmaya özen gösterebilirsiniz ve böylece maneviyatınızı güçlendirmiş olursunuz. Allah’ın yardımı ve desteği ile günaha bulaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Kebap Yemek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyasında kebap yediğini gören kimse, rüyasının ferah olduğunu düşünüyorsa özellikle ev hayatının keyifli geçeceği bir döneme gireceği rivayet edilir. Kasvetli bir rüyada kebap yiyen kişinin çetin şartlar altında geçinmeye çalışacağı tabir edilir.

Rüyada Kebap Yapmak

Rüyasında kebap yaptığını gören kimsenin bir süreliğine çevresindeki kimselere dikkat etmesi gerekebilir çünkü bu rüya kötü niyetli kimselerin laf taşımasına ve hatta iftiraya uğramasına alamet olarak kabul edilir.

Rüyada Şiş Kebap Görmek

Rüya sahibinin çalışkan biri olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada şiş kebap görmek zor bir hayata sahip olan kişinin bileğinin hakkıyla ekmeğini kazandığına ve harama göz dikmediğine delalettir. Rüya sahibinin hayırlı bir kimse olduğunu da işaret eder.

Rüyada İskender Görmek

Hayırlı rüyalardandır ve rüya sahibinin aklında yer eden bir projenin hayata geçirileceğine ve bu sürecin hiç zorluk yaşanmadan atlatılacağına delalettir. Kişinin hayatında artık huzur bulacağı ve sorunlarla boğuşmaktansa yaşamını düzenlemeye çalışacağı, iyi noktalara geleceği rivayet edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!