Rüyada Dolunay Görmek

Talihin rüya sahibinden yana olacağına delalettir. Rüyada dolunay görmek kişinin her nerede olursa olsun, ekmek bulacağı, yapacağı her işin altından hakkını vererek kalkacağı tabir edilir. Beklenmeyen güzel haberlerin alınacağı ve yaşam kalitesinin hep yükseleceği rivayet edilir.

Rüyada Hilal Görmek

Çok hayırlı, mübarek rüyalardandır. Sağlık problemi olan kişilerin bu rüyayı görmesi şifaya, destek almaya, iç huzura delalettir. Mesleki anlamda çok iyi noktalarda olmayan kimseler için ekonomik gelişimi ve rızk bolluğunu tabir eder.

Rüyada Ay Görmek

Ekonomik açıdan gelişimi müjdeleyen güzel rüyalardandır. Çalışma hayatındaki başarıların geliri arttıracağı ve bu vesileyle hem hane hayatında, hem yaşam kalitesi anlamında büyük bir iyileşme olacağı tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Birçok anlamda güneş tutulması görmekle aynı şekilde tabir edilen bu rüya, makam sahibi kişilerin görevlerinden men edilmelerine ya da görev yapamayacak duruma gelmelerine delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Siyasi kişilikler üzerinden yorumlanan bir rüyadır. Rüyada güneş tutulması, devlet erkânlarının vefatını ya da istifasını temsil eder. Dolaylı açılardan toplumsal karmaşanın olacağını ve rüya sahibinin bu karmaşa içerisinde temkinli davranmadığı takdirde zor durumlarda kalacağını rivayet eder.

Rüyada Güneş Görmek

Hayırla tabir edilen ferah rüyalardandır. Rüyasında güneş gören kişinin, sorunlardan uzak, neşeli haberlerin geleceği, maddi açıdan bolluğun olduğu bir döneme gireceği rivayet edilir. Bekar kimseler için hayırlı, güzel birliktelikleri müjdeler.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!