Rüyada Dolmuşa Binmek

Rüyada dolmuşa binmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında bir takım sıkıntılar yaşanacağına, sıkıntılarından kurtulabilme adına çok ciddi adımlar atacağına, bu sorunlu dönemi aşmak için bir takım görüşmeler yapacağına, yaşamını yeniden düzene koymak için ciddi adımlar atacağına ve sonunda geçtiği bu zor dönemi aşıp, refaha, aydınlık günlere çıkacağına, her şeyin bir süre sonra kendisi için yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Dolmuşa Binmek

Kişi eğer rüyasında sarı bir dolmuşa bindiğini görür ise olumlu anlamlar içermeyen ve hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sorunları aşmak için bir takım arayışlara girer ve attığı adımların hiçbirinden olumlu sonuçlar alamaz, tam tersine ona destek veren insanları küstüreceğine dolayısıyla her şeyin daha da kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada Yanlış Dolmuşa Binmek

Eğer kişi rüyasında yanlış bir dolmuşa bindiğini görür ise o zaman bunun anlamı, iş yaşamında yaşadığı sorunlardan kurtulmak adına attığı adımlardan istediği neticeyi alamayacağına, dolayısıyla mevcut durumu tekrar değerlendirmesi gerektiğine dahası eğer her şeyi yoluna koymak istiyorsa sağlam bir plan yapmasının zamanı geldiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Dolmuşa Binip İndiğini Görmek

Rüyada dolmuşa binip indiğini görmek son derece hayra yorulan bir rüyadır. Yolunda gitmeyen iş yaşamındaki sorunlarının sona ereceğine, son derece hayırlı bir yolculuğa çıkacağına ve sonunda işlerin tam istediği gibi gideceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Mazlume Aras

Ben rüyamda doğum yapmıım ve bir kızım olduğunu gördüm.doğum yaparken görmedim.doğumdan çabuk toparlanmışım.sonra çocuğuma bakacaktımki bebeği göremedim.suyun içinde bir kaç tane oyuncak bebek vardı.ölü olanı arıyordum ve ağlıyordum.

Aynur vanlı

Ruyamda gri renginde bir dolmusa bindim adam iyi niyetini bozdu beni indirmedi dolmuşun içi kara nlik oldu