Rüyada Doğumhane Görmek

Rüyada doğumhane görmek kişinin yaşadığı psikolojik olayların etkisi altında olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin bir takım sorunları ve sıkıntıları mevcuttur ama göreceği bu rüya aslında içinde bulunduğu tüm bu sorun ve sıkıntıların en kısa zamanda biteceğine, tüm dertlerinin geride kalacağına, mutluluğa ve huzura ereceğine işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin tüm dertleri geride kalacaktır. Tüm bunların yanında hayatında bir takım olumlu değişiklikler olacak ve sonsuz mutluluğu tadacaktır.

Rüyada Ebe Görmek

Eğer kişi rüyasında ebe görür ise bunun anlamı şudur: Rüyayı gören kişinin kendisine ait bir takım beklentileri vardır. Bu rüyadan sonra tüm istekleri gerçek olur, tüm hayallerine ulaşır, yaşadığı maddi ve manevi sorunlar biter. Ettiği tüm dualar kabul olur. Tüm dilekleri gerçekleşir. Kısaca son derece hayra yorumlanan olumlu anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Doğumhaneye Gitmek

Kişi eğer rüyasında doğumhaneye girdiğini görür ise o zaman bu rüya tıpkı gerçek anlamda olduğu gibi tanımlanan bir rüyadır. Yani rüyanın anlamı tam olarak şudur: Bu rüyayı gören kişi kendisine sorun olan durumlardan kurtulur, tüm dertleri son bulur, geniş bir rızık elde eder, işleri istediği gibi gider, maddi zorlukları geride bırakır.

Rüyada Doğumhanede Olmak

Kişi eğer kendisinin doğumhanede olduğunu görür ise o zaman tüm dilekleri gerçekleşir. Allah katından iyiliğe ve güzelliğe nail olur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ayten eser

Gunuydin ben normalde hamileyim ruyamda esimin yataginda yatiyom esim hamile oldugumu bile bile butun agirligini bana veriyor ve ben bunu ona diyom bende dusmesini istiyom diyor ve o arada parmagi agzimda alt dilerimi bastira bastira surtuyor ve sabah kalkti alt dislerim agriyordu bunun yorumu nedir oyrene bilirmiyim

Fuat Demir

Rüyamda babamdan feci şekilde dayak yiyordum