Rüyada Dolgu Görmek

Rüyada dolgu görmek, rüyayı gören kişinin sağlığı ile ilgili bir problem yaşayacağına ve bu hastalığını kısa sürede çara bulacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin borcu var ise kısa zaman sonra alacağı yardım sayesinde borç yükünden kurtulur.

Rüyada Dolgu Düşmesi

Rüyada dolgu düşmesi ise rüyayı gören kişinin sorun ve sıkıntılarını kökünden çözümleyemediği için tekrardan gündeme geleceğine, hastalığı var ise tekrarlayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin özel yaşamında sıkıntılı günler geçireceğine, ayrılık yaşayabileceğine de yorumlanıyor.

Rüyada Dolgu Yaptırmak

Rüyada dolgu yaptırmak, rüyayı gören kişinin sorun ve sıkıntılarının çözüme ulaşacağına, kötü geçen dönemi atlatarak huzura ve ferahlığa ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur, borcu var ise borcunu öder. Rüyayı gören kişinin bazı kararlar alacağına ve bu kararlarında olumlu sonuçlar doğuracağına yorumlanır.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, rüyayı gören kişinin hane içindeki kişilere yorumlanıyor. Dişin durumuna göre farklı yorumlar yapılır. Diş ağrısı çekmek evlatlar ile olan sıkıntıya yorumlanır. Dişin sallandığını görmek, hastalığa delalettir.

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Rüyada diş doktoru görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir zaman geçireceğine, gereksiz harcamalarının sonucunda müşkül duruma düşeceğine, evdeki hesabının çarşıya uymayacağına delalet eder. Rüyada dişçi ya da dil doktoru görmek rüya sahibinin lükse düşkün bir kişi olduğuna bu sebep ile borca gireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın