Rüyada Doğum Yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak, doğumu gerçekleştirmek rüyayı gören kişinin günahları için tövbe edeceğine ve dileklerinin de kabul olacağına yorumlanıyor. Rüyada doğumu yaptırdığını gören kişi hayatının bu zamanına kadar olan döneminde yaşamış olduğu zorluklar ve zahmetlerin sonrasından artık bunun sona ereceğine ve rahata kavuşacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin geçmişine bir sünger çekeceğine, kötü ve sıkıntılı günleri unutacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşarak mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Ebe Olduğunu Görmek

Rüyada ebe olduğunu görmek, ebelik yaptığını görmek rüyayı gören kişinin çevresine karlı duyarsız kalamayacağına ve insanlara iyilik yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin mert ve eli bol bir insan olduğuna delalet eder.

Rüyada Doğurtmak

Rüyada doğurtmak ve doğum yaptırmak aynı anlamalarda olduğu için aynı şekilde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin gelecek ile ilgili kurmuş olduğu hayalleri ya da isteklerinin boş olmayacağına ve isteklerinin gerçekleşeceğine rivayet olunur.

Rüyada Doğum Yapman Birisini Görmek

Rüyada doğum yapan birisini görmek, rüyada doğuma şahit olduğunu gören kişi eğer doğum yapan kişiyi tanıyor ise o kişinin hayatında tamamen bir değişim yaşayacağına fakat bu değişimin olumlu olacağına delalet eder.

Rüyada Doğum Sancısı Çektiğini Görmek

Rüyasında doğum sancısı çektiğini gören kişi hayatında bir düzene sahip olur. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı var ise son bulacağına ya da her hangi bir hastalığı var ise şifa bulacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın