Rüyada Dokunulmak

Rüyada dokunulmak; kişinin kendini güvende hissetme ihtiyacından kaynaklanan duygu durumları ile değerlendirilir. Sevgi ve ilgi görmek, beğenilmek gibi insanın temel ihtiyaçlarının biraz daha yoğunlaşmış olduğu kişilerin beklentilerine gösterge olan rüya yalnızlık duygusunun ağır basması ve net kararlar vermekte zorlanmaya işaret eder.

Rüyada dokunulmak ucu esnek bir konu olduğu için birçok şekilde yorumlanabilir. Rüyadaki dokunulmanın şiddeti, şekli, kim tarafından, nerede, üzerindeki giysinin rengi gibi detaylar doğru bir yorum yapılabilmesi için ön plana çıkar. Rüyanızın doğru tespiti için hatırlayabildiğiniz tüm detayların anlamlarına bakmanız ve kendi durumunuza göre tabirleri birleştirmeniz tavsiye edilir.

Rüyada Şefkatle Dokunulmak

Uzun zamandır canınızı sıkan bir konuda yakın bir dostunuzdan ya da sevdiğiniz birinden ilgi ve destek göreceğinize, size bir psikolog gibi yaklaşan kişiye içinizi döküp rahatlayacağınıza yorumlanır. Bir çocuğun size sevgiyle dokunması incinmiş kalbinize, şefkat isteğinize ve bu rüya ile feraha çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Sertçe Dokunulmak

Rüyada sertçe dokunulmak, dürtülmek, kaba el şakaları yapıldığını görmek; hoşlanmadığınız tavırları olan biri ile münakaşa edeceğinize, kaba ve münasebetsiz birine, size gizli bir garezi olan ikiyüzlü dostunuzun sizi incitmek istediğine işaret sayılır.

Rüyada Hafifçe Dokunulmak

Rüya okşanmak veya rüyada hafifçe dokunulmak; dokunan kişinin sizin hayatınızdaki yerine bağlı olarak önem derecesinin artmasına, arada kurulacak duygusal bağa, zor zamanlarında yanınızda olacak ve sıkıntılarınızı hafifletecek yakınlara yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Belah

Rüyamda çok sevdiğim kadını gördüm. Okul kantininde çalışıyorum. Öğretmenler odasını gördüm. Oda biraz boştu. Ben dinlenmek için kanepeye yattım. Üzerimde battaniye vardı. Sevdiğim kadın geldi. O da diğer tarafa uzandı. Arada bir delik vardı. Kadın orada boynumu nazikçe okşuyordu. Çok hoşuma gitmişti. Sırtım ona dönüktü. Sarılmak istedim. Bir türlü dönemedim ve uyandım. Yorumlar mısınız?