Skip to Content

Rüyada Dilim Görmek

Rüyada dilim görmek biraz düşünülür ise ortaya çıkabileceği üzere kişinin bir takım sıkıntılar yaşadığına ve ekonomik yönden geçim derdi yaşadığına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kazandığı para ile güç bela ayakta kalmaktadır. Bu durum ise onu son derece üzmekte ve yormaktadır. Karşısına bir takım fırsatlar çıksa bile bu fırsatlar kendisi için uygun olmadığından bir süre daha maddi açıdan zorlanmaya devam edecektir. Ama bu rüyaya dair tam doğru tanım görülen dilime ait nesnenin ne olduğu ile doğrudan alakalıdır.

Rüyada Dilimlenmiş Ekmek Görmek

Kişi eğer rüyasında dilimlenmiş ekmek görür ise o zaman bu rüya kişinin kendi vasıfları ile doğrudan alakalı olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, alçakgönüllü, iyiliksever, insanlara yardım eden, çevresine güzellik katan bir kişidir. Bu kişiler elindeki yarım ekmeği bile doymamak pahasına sevdikleri ile paylaşırlar. Tüm bu söylenenlerden anlaşılacağı üzere bu kişi İslam Dini kurallarına göre yaşayan, ahlaki yönü güçlü olan kişidir.

Rüyada Meyve Dilimleri Görmek

Kişi eğer rüyasında tatlı meyve dilimlerli görür ise bu son derece hayra yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi arka arkaya sevinçli haberler alır, mutluluk dolu günler yaşar ama eğer ekşi bir meyveye ait meyve dilimleri görür ise o zaman bu kişiye nazar değer, evli ise mutlu olmasını istemeyen düşmanlarının olduğuna işaret eden bir rüyadır.