Rüyada Diken Batması

Rüyada dikenin batmış olması kısa süre içerisinde kötü sözler duymak demektir. Üzüntüye sebep olabilecek olan bu rüya kişinin yakın çevresinden birisini işaret eder. Çevresindeki bu kişi hiç beklemediği kötü sözleri rüya sahibi kişiye yakında söyleyecektir. Rüyada diken batması aynı zamanda kişiyi sıkıntıya düşürebilecek bir akrabaya da işaret etmektedir. Rüya ayrıca psikolojik olumsuz düşüncelerin de bir işaretidir.

İş yerine ait olan gizli bilgilerin saklanması ya da önemli işlerin planlanması konusunda bu rüyayı gören kişinin başına kötü olaylar geleceğine inanılır.

Rüyada Eline Diken Batması

El bölgesine batan diken iş hayatı ile ilgili yaşanacak olan sıkıntıların ve aksiliklerin habercisi olabilir. Ekonomik olarak işlerin yetersiz kalacağı ve yeni bir aranacağı şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir. Ufak işletme sahibi olanların ya da ticaret hayatı ile ilgili olanların yakın zamanda zarar etmekten kurtulamayacaklarına inanılır.

Rüyada Ayağa Diken Batması

Rüyada ayağa batan diken iş yapamayacak derece halsiz hissetmek ve isteksiz yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin sırlarını paylaştığı ve sürekli hayatını paylaştığı kişi ile arasının açılacağı da yorumlanır. Manevi olarak büyük sarsıntılar yaşayacağı düşünülen rüya sahibi beklemediği insanlardan tuhaf tepkiler almaya başlayacaktır.

Rüya sahibinin haksızlığa uğrayacağını işaret eden bu rüya kaybetmek şeklinde yorumlanır. Kısa bir vadede rüya sahibi kişi çevresindeki insanlara karşı olan güvenini kaybetmeye başlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın