Rüyada Dertleşmek

Rüyada dertleştiğini gören kimselerin hakkaniyetli kimseler olduğu söylenir. Diğer insanların namusuna, parasına ve malına göz dikmeyen bu kişilerin kimseye hiçbir şekilde iftira atmadığı anlamına gelir. Rüyada dertleşmek kişinin kendi halinde yaşamakta olan ve kimseye göz dikmeyen bir karakteri olduğunu işaret eder.

Rüyada Devlet Büyüğüyle Dertleşmek

Rüyasında bir devlet büyüğü ile dertleştiğini gören kişinin devlet kapısında bir iş sahibi olacağına ve resmi devlet kapılarını zorlamak zorunda kalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin evrak üstündeki halledilmesi gereken işleri olduğu da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.

Rüyada Birisiyle Dertleştiğini Görmek

Rüyasında birisiyle dertleşirken kendisini görenler samimi ve iyi niyetli duygular ile yaklaştığı kişilerden maddi ve manevi destek alacak demektir. Ayrıca bu rüya kişinin diğer insanlara her türlü yardımı yapacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Böylelikle kişi uzun vadede büyük hayır duaları alarak kendisini yücelten sözler duyacaktır.

Rüyada Dert Dinlemek

Rüyada dert dinlemek yine dertleşmek olarak tabir edilir. Kişinin ince ruhlu olduğu ve kimseye zararı olmadığı bu rüyadan çıkartılacak sonuçtur. Yakın çevresindeki kişilere karşı son derece hoş görülü olan kişinin faydalı işler peşinde olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi Allah’ın istediği hayırlı bir kul olabilmek için çabalamaktadır. Rüyada dinlenen dertlerin büyüklüğüne göre kişinin bu özelliklerinin karakteri üzerindeki etkisini çoğalabilmektedir. Kişiler son derece hoş görülü ve nazik olan kişilerdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın