Skip to Content

Rüyada Define Bulmak

Rüyasında define bulan kişi, lüks ve pahalı hayata düşkün ve yaşamasını bilen kişi olacağına işarettir. aynı zamanda rüya sahibinin bu lüks yaşamı karşılayabildiği ve maddi durumunun iyi olduğu anlamına gelir. Rüyada define bulmak kişinin ilerleyen zamanlarda da maddî durumunun iyi olacağına, giderek güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Define Bulduğunu Görmek

Rüyasında define bulduğunu gören kişi, ticareti iyi yapabilecek ve bu sayede bolluk içinde yaşayacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin sahip olduklarının kıymetini bileceğine işarettir. Bu rüya kişinin cimri olmadığına da işarettir.

Rüyada Define Bulup Satmak

Rüyasında define bulup onu satan kişi, ticarî yaşamında eline geçen büyük fırsatları kaçıracak demektir. Rüyanın bir başka tabiri de kişinin elinin altında bulunan karlı ticareti hataları yüzünden zarara uğratacağı şeklindedir.

Rüyada Define Çıkarmak

Rüyasında define bulan ve onu çıkaran kişinin rüyası, kişinin halinin ve vaktinin yerinde olacağına, yaşamını istediği gibi sürdürebileceğine, şansının hep yaver gideceğine ve çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alabileceğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin etrafından kendisine sadık olan kişiler bulunacağına ve bu sayede başarısının daim olacağına işarettir.

Rüyada Define Altın Bulmak

Rüyasında altın bulan kişi, çok güzel işler yapacak demektir. Karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirecek ve yüksek gelirler elde edecektir.

Rüyada Gömü Bulmak

Kişinin huzur dolu ve rahat bir yaşam süreceğine, maddî durumunun hiç bozulmayacağına işarettir. rüyayı gören kişi aynı zamanda uzun bir ömür geçirecektir.