Rüyada Dalmak

Rüyasında daldığını gören kişi, malını ve sağlığını kaybedecek demektir. Rüyayı gören kişi başarısızlığa uğrayacak ve mutsuz olacaktır. Rüyada dalmak, bazı durumlarda düşünemeden ve hesap etmeden kalkışılan bir işte başarısız olunacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin verdiği kararlarda dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Denize Dalmak

Rüyada denize daldığını gören kişi, uğursuzluklarla karşılaşacak ve şanssızlık yakasını bırakmayacaktır. Rüyayı gören kişiyi, üzüntülü ve kederli günler bekliyor demektir. Ayrıca rüya sahibinin zarar edeceği işlere gireceğine ve yaptığı yatırımların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya daldığını gören kişinin rüyası iki şekilde tabir edilebilir. Rüyayı gören kişi bulanık ve dibi görünmeyen bir suya dalıyorsa, yapacağı işlerde başarısız olacağına işarettir. Diğer yorumda ise dibi görünen suya girdiğini gören rüya sahibi giriştiği işlerde başarılı olacak demektir.

Rüyada Havuza Dalmak

Rüyada havuza daldığını gören kişinin maddî durumu kötüye gidecek demektir. Ayrıca kişinin maneviyatında gerçekleşecek olan bozulmalara işaret eder. Yaptığı çalışmaların ve çabaların boşa gitmesinden dolayı, maddî ve manevî olarak sıkıntıya girecektir.

Rüyada Denizin Dibine Dalmak

Rüyada denizin dibini daldığını gören kişi, gözünü karartacak birtakım kararlar alacak ve aldığı bu kararlardan dolayı zor günler geçirecektir. Rüyayı gören kişinin yanlış ve kusurlu işler yapacağına ve hayatının alt üst olacağına işarettir.

Rüyada Daldığını Görmek

Rüyada düşüncelere dalan kişi, gerçek yaşamında da derin düşüncelere dalacak, hayatında giden yanlışları sorgulayacaktır. Rüya derin pişmanlıkların ve kişinin kendisini suçlamasının işaretlerindedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın