Rüyada Davul Zurna Görmek

Rüyada davul zurna gören kişi, çevresinde vesveseli ve titizlik delisi kişilerin rüya sahibine musallat olacağına işaret edilir. Rüyada sadece davul gören kişi küçük problemleri gözünde büyüterek pireyi deve yapacağına yorumlanır. Aynı zaman rüyayı gören bu kişinin etrafındaki insanların sayısına bir yenisinin daha ekleneceğini gösterir. Kimi zaman boş bir haber olarak ifade edilen rüyanın birçok yorumu da yapılabilir.

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalan bir kişi, yaşamında eğlenceye çok düşkün biri olduğuna, bu davranışından dolayı da üzerine düşen dini vecibeleri yerine getirmekte zorlandığına delalettir. Bu durum kişinin ailesini de fazlasıyla üzecektir. Bu durumda olan kişi hayatında alacağı ve almak üzerine olduğu kararları yeniden gözden geçirmesi gerekebilir.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyada davul sesi duyan bir kişinin görmüş olduğu rüya iki farklı şekilde yorumlanır. Öncelikli olarak rüya sahibinin uzun zamandır görmek ve sesini duymak istediği kişiden haberdar olunca bunun için harekete geçeceğine yorumlanır. Ayrıca güzel ve hayırlı işlere işaret edilir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyada Davul Çalan Birini Gören kişi, karşılaşmış olduğu tüm zorlukları geride bırakarak gördüğü nimete, saygın kişiliğe delalettir. Aynı zamanda iş yaşamında hazır ve  kurumsal bir işin başına geçerek iş yaşamının sorusuz ve düzenli olmasına yorumlanır. Ayrıca kişi başarılı olduğu bu işten hayatı boyunca ekmek yiyecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın