Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmadığını gören kişi, iş yaşamına verdiği büyük emeklerin karşılığını alacağına delalettir. Çalışma hayatında hiç kimsenin yardımı olmadan çok çalışarak huzurlu ortam sunulacağı ifade edilen rüya, kişiye büyük kazanç getireceği gibi kişinin yaşadığı bütün sıkıntıları da sonlandıracaktır. Hayallerinin gerçekleştirilmesine vesile  olacak rüya aynı zamanda seyahatinde habericisidir.

Rüyada Dağdan İnmek

Rüyada  dağdan indiği gören kişi, kendisi ve ailesi için hayırlı bir işe gireceğini, bu hayırlı işin de doğru bir karar olacağına delalettir. Ayrıca rüya gören kişinin yapmak istediği işi gerçeğe döndürmek istenen işi yarıda bırakmak zorunda olduğu yorumlanır. Rüyada dağdan inmenin bir diğer anlamı da kişinin hayatında vereceği olumsuz kararlardan dolayı kötü ve zor durumlara düşmesidir.

 Rüyada Dağa Tırmandığını Görmek

Rüyada dağa tırmandığı görmek gören kişi uzun süredir beklediği ve hayal ettiği isteklere kendi mücadelesi ile ulaşacağına delalettir.

Rüyada Dağa Tırmanırken Düşmek

Rüyada dağa tırmanırken düşmek, rüya gören kişinin iş ve eğitim hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, ciddi oranda maddi kayıplar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek kişi adına oldukça hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi her anlamda yaşamında büyük başarılara imza atacağına, hayırlı kısmetlere yelken açacağına ve yüksek mevkiye ulaşacağına delalettir. Aynı zamanda kişi iş hayatından ve öğrenim hayatında çeşitli zorluklara katlanacağına ve önemli oranda yıpranma olacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın