Rüyada Çürük Elma Görmek

Rüyada çürük elma görmek iyi değildir. Rüyasında çürük elma gören kişinin hayatında bazı aksaklıklar vardır ve bu aksaklıklara sebep olan kişiler mevcuttur. Çürük elma ayrıca düşmanlık eden, gizli gizli işler çeviren, kötü niyetli olup kendini gizleyen bir kişinin varlığına da işarettir. Bazı yorumculara göre ise çürük elma ihanet ve sadakatsizlik alametidir. Rüya sahibinin eşi veya sevdiği bir kişi tarafından aldatıldığına ya da mühim konularda kandırıldığına işaret olan bu rüya kişinin kuruntularının sadece bir kuruntu olmadığını da gösterir. Bazı vesveselerin aslında kişiye malum olan gerçekler olduğu anlamını da taşır.

Rüyada Çürük Elma Almak

Rüyada çürük elma satın almak da çürük elma görmek gibi benzer bir şekilde tabir edilir. Rüyasında çürük bir elma satın aldığını görmek ya da aldığı elmaların arasına çürük elmanın karıştığını görmek, kişinin hayırlı sandığı bir işin içine şer karışacağı manasına gelir. Bir diğer yorumu ise rüya sahibinin kandırılacağı, sadakatsizliğe uğrayacağı yönündedir. Bu kişi sevdiği kişi tarafından da ihanete uğrayabilir, ticari hayatında güvendiği bir dostu ya da ortağı tarafından da kandırılabilir. Kandırıldığını fark ettiğinde kişinin yaşayacağı büyük bir üzüntü olacaktır. Bu rüya iki yorumuyla da iyiye alamet değildir.

Rüyada Çürük Elma Yemek

Rüyada çürük elma yemek rüya sahibinin kul hakkına girdiğinin, helal kazancına haram karıştırdığının, doğru söze yalan kattığının işaretidir. Çürük elma yediğini gören kişi için hayatındaki problemler artacak, işleri zora girecek, hane içerisinde huzursuzluklar baş gösterecek ve gitgide işin içinden çıkılmaz bir hale gelecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın