Rüyada Çok Ağladığını Görmek

Rüyada çok ağladığını görmek kişinin çok sevineceği bir haber alacağına işarettir. Bir başka yoruma göre ise bu rüya aksayacak bir işe, emek verilip karşılığı alınmayacak bir meseleye ya da uğraş verilen konunun ağır aksak ilerleyeceğine delalettir. Fakat bu rüyanın yorumunu doğru yapabilmek için kişinin rüyasında ne hissettiği önemlidir. Rüya sahibi çok ağladığını gördükten sonra eğer bir ferahlama hissine kapılıyorsa, bu rüyanın hayra çıkacağı ve dertlerinden kurtulacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibi çok ağlıyor ve sonrasında içindeki sıkıntı gitmiyorsa, bu onun işlerindeki, aksamalara ya da bu işlerin neticesinde yaşayacağı hayal kırıklığına delalettir. Rüyasında ağladığını görüp sonra da ağlayarak uyanmak hayırlı haberlerin alınacağı şeklinde tabir edilir. Bir kimsenin desteği ile beklenmekte olan bir işin güzel bir netice ile sonuçlanacağına alamettir.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessiz bir şekilde ağlamak kişinin mutlu günler göreceğine ve hem maddi hem manevi anlamda feraha çıkacağına, elemden kurtulacağına işarettir. Bu rüya kişinin beklediği bir haberi alacağı ve istediği bir şeyin onu zora sokmadan olacağı manasında da tabir edilir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyasında bağırarak ağladığını görmek hayırlı değildir. Rüyayı gören kişi için bu rüya, bir musibetin habercisidir. Çok ağlayacağı ya da üzüleceği bir hadise yaşayacağına,  bir belanın o kişi bulacağına delalettir.

Rüyasında Aileden Birinin Öldüğünü Görüp Ağlamak

Rüyasında kardeşinin öldüğünü görüp ağlamak iyiye alamet değildir. Bu rüya eşler arasındaki problemlere, maddi kayıplara, verilen emeğin boşa gideceğine, talihsiz bir durumla yüz yüze gelineceğine yorulur. Rüyasında babasının öldüğünü görüp ağlamak ise iki şekilde tabir edilir. Birincisi haneden birinin sağlığıyla ilgili olumsuz haber almaktır. İkinci yorumu ise eğitim konusunda kişinin adımlar atacağı, başkalarını bilgilendirecek bir pozisyonda olacağı, ihtisaslaşıp insanları bir alanda eğiteceği şeklindedir.

Rüyada Başka Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada başka birini ağlarken görmek bir kimseyle bir hüznü ya da bir sevinci paylaşmaya işarettir. Bu kişi tanıdık biri değilse, o kimseyle güzel bir dostluk kurulacaktır. Eğer rüyada ağladığı görülen kişi anne ise bu bazı sıkıntılar yaşanacağı manasına gelir. Rüyasında erkek kardeşin ağladığını görmek ailevi bazı problemler ve münakaşalar yaşanacağına, eşinin ağladığını görmek zorlukları beraber aşacaklarına delalettir. Rüyasın bir kadının ağladığını görmek güzel ahlaklı bir kadınla kurulacak dostluk bağına, bir erkeğin ağladığını görmek güzel bir ahbaplığa işarettir. Bir bebeğin ya da çok küçük bir çocuğun ağladığını görmek ise müjdeli haberdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın