Skip to Content

Rüyada Cüce Görmek

Rüyada cüce görmek, düşmanlarınıza galip geleceğinize işaretle yorumlanır.

Rüyada cüce görmek, sevindirici bir haber alacağınıza işa­ret olarak tabir olunur.

Rüyanızda kendinizi cüce bir hale gelmiş görmek, ömrü­nüzün kısalmasına veya fitne ve dedikodu ile karşılaşaca­ğınıza işaret olarak yorumlanır.

Rüyada cüce görmek, düşmanı mağlup etmeye, ay­nı zamanda böyle birisiyle ilişki kurmaya işarettir. Cüce bir kadın­la görüşmek kurnaz bir kimse ile iş görüşmeye, fakat sonuçtan memnun kalmaya, zarar görmeye işarettir. Cüce bir erkekle ko­nuşmak yalancı ve kurnaz bir adamla iş görmeye fakat sonuçtan memnun kalınmayacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyanızda cüce görmeniz, kısırlığa delâlettir.

Rüyada cüce görmek, eğer evli iseniz, çocuğunuzun olmayacağına; eğer çocuğunuz varsa çok yaşamayacağına; bekâr iseniz çok geç bir tarihte evleneceğinize delâlet eder.

Rüyanızda sahnede ya da herhangi bir yerde bir cüceyi gezerken ya da bir temsil sı­rasında görmek, işlerinizin bozulacağına işârettir.

Rüyada bir cüceye yardım ettiğinizi gör­meniz, yaptığınız bir işten pişmanlık duyacağı­nıza işâret eder.

Bazen rüyada cüce görmek, sevindirici bir haber almaya ve yakınlarından yardım görme­ye işâret eder.

Rüyasında kendisini cüce olmuş görmek, ömrünün kısalmasına veya fitne ve dedikodu çıkmasına işâret eder.

Rüyada bir cüce ile dostluk ettiğini gör­mek, ilerideki günlerde kısa bir yolculuğa çıkmaya işârettir.

Eyup

Sunday 24th of September 2017

Hocam gunaydin ben ruyamda cüce birisini gördüm insan gibi konusan kulaklari kepce yesil bir cüce ve surekli ondan kactigimi ve saklandigimi gördüm en sonunda ona yakalandim senin canını alacam dedi ailem beni bulur dedim ama seni parcalayacam seni tanimazlar dedi sonra bi namaz kilabilir miyim dedim ve dedi git namazini kil dedi oyle uyandim