Rüyada Çocuk Dövmek

Rüyada çocuk dövmek kişinin kendisinin olmayan ya da hakkı olmayan bir mala sahip olmaya çalışmasına yorulur. Rüya sahibinin kazancında birçok kişinin hakkı olduğuna bu nedenle uzun süre mutlu olamayacağına, yaptıklarının farkına varıp bu durumun bedelini ödemeden harekete geçmesi gerektiğine, kendine çeki düzen vermesinin onun için faydalı olacağına delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya bencil bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada Küçük Çocuk Dövmek

Rüyada küçük çocuk dövmek rüya sahibinin merhametsiz ve bencil olduğuna, başkalarını hor görüp çevresindekilere kötü davrandığına, insanlara eziyet ederek sıkıntıya soktuğuna, büyük günahlar içine girdiğine, bu davranışlarını ailesine de gösterdiğine, onlara hak etmedikleri şekilde davranıp, hakkına girdiğine, bu durumu sürdürmesi halinde birçok uğursuzluğun kendisini bulacağına ve hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Çocuk Dövdüğünü Görmek

Rüyada birinin çocuk dövdüğünü görmek ve rüyada o kişinin elinden çocuğu almak kişinin büyük bir sevap işleyeceğine ve Allah katında büyük bir yerinin olacağına, günahlarına tövbe edeceğine ve pişmanlık duyacağına işaret eder. Rüyada bir çocuğunun dövüldüğüne şahit olup yardım etmeyen kişi zor durumlara düşer, sıkıntılara girer, büyük hatalar yapar ve başkaları tarafından küçük düşürülür, iş hayatında karşısına birçok engelle çıkar, sorunlarla baş etmek zorunda kalır, problemlerin ardı arkası kesilmez ve sabretmesi gereken uzun ve mutsuz olacağı bir süreçten geçer.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Elmas Kayık

Rüyamda kendi bebeğimi dövdüm fakat bebeğim ağlamıyordu hiç dalaleti nedir

Bünyamin

Evimin önündeki sokakta iki üç tane 5 ile 8 arası yaşlarında çocuklar vardı. Ben de kapı önünde oturuyordum. Çocuklardan bazıları benimle dalga geçmeye başladı. Ben de tuttum. Bir iki tane tokat vurdum. Çocuk ağlamadı ama ben pişman oldum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?