Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada çocuğunun kaybolduğunun görmek rüyayı gören kişinin hayatında uzun zamandır maddi sıkıntı olduğuna ancak artık bu günlerin sona ereceğine, kişinin cömert birinden yardım alacağına, destek göreceğine yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin duygusal ilişkilerinde iyileşmeler olacağına, aradığını bulacağına, hayallerindeki kişinin karşısına çıkacağına delalet eder. Genel olarak bu rüya kişinin güzel şeylerle karşılaşacağına ve her şeyin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Çocuğun Suda Kaybolduğunu Görmek

Rüyada çocuğun suda kaybolduğunu görmek kişinin çalışma hayatında ilerleme kaydedeceğine ve hedeflediği pozisyona ulaşacağına,  makam ve mevki sahibi olmaya, aniden gelen yüklü bir miktar paraya işaret eder. Bazılarına göre bu rüya karşılıklı sevmeye, gerçek aşkı bulmaya ve çok mutlu, haneye gelen sevince ve neşeye delalet eder.

Rüyada Çocuğunun Ayakkabısını Kaybetmek

Rüyada çocuğunun ayakkabısını kaybetmek rüya sahibinin bu günlerde iş hayatında daha verimli çalışacağına, motivasyonunun artacağına, yakın bir zamanda müjdeli bir haber almaya, beklenen güzel ve neşe dolu günlerin geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin maaşının artacağına, kazancının çoğalacağına, makam ve mevki sahibi olmaya, iyi yerlere gelmeye ve rahat etmeye de tabir edilir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin karşısına çıkacak bazı zorluklara,  yapması gereken seçimler olacağına ve bu seçimlerin hayatını değiştireceğine, dikkatli olması gerektiğine, ciddi maddi kayıplar yaşayabileceğine, sıkıntılar yaşayabileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın