Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada çocuk bezi görmek kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacak. Kısmet mutlaka eş olarak değil bazen iş hayatında yeni bir kazanç kapısı, bazen de yeni bir mutluluk kaynağı olarak yorumlanabilir. Ancak rüyayı gören bekan bir kadın ise genellikle rüya tabircileri hayırlı bir eş adayı ile tanışacağı ve çok mutlu olarak evleneceği şeklinde yorum yapıyor. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada bebek bezi görmek ilkin sıkıntı yaşanacağı ancak kısa süre sonra bu sıkıntının ortadan kalkacağı ve çok mutlu olunacağına delalet ediyor.

Rüyada Çocuk Bezi Değiştirmek

rüyada çocuk bezi değiştirmenin anlamı ise biraz daha farklı. Bu rüyayı gören kişinin karşılaştığı bazı problemlere saçma çözümler ürettiği ve çözümlerinin işe yaramayacağı anlamına geliyor. Bu rüya kişinin sorunları çözmek için doğru yolda olmadığı ve boş bir çaba ile zamanını geçirdiği şeklinde bir anlam çıkarılıyor.

Rüyada Kirli Çocuk Bezi Görmek

Kişinin rüyasında kirli bir çocuk bezi görmesi aile yaşamında ya da sosyal hayatında biraz sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanıyor. Aynı zamanda bu rüyanın bir anlamı daha var. Önemli rüya tabircilerine göre rüyada kirli bir çocuk bezi görmek, rüyayı gören kişinin geçmişinde bir sır sakladığı anlamına geliyor. Ancak bu sır nedeniyle yakın zamanda büyük bir sıkıntı içerisine gireceği ve bu sıkıntıdan kurtulmasının da bir hayli zaman alacağına rivayet ediliyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın