Rüyada Çocuk Bakmak

Hem kadınlar hem de erkekler için rüyada çocuk bakmak o kişinin yardımsever ve iyi huylu olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda kişinin liderlik vasfı sayesinde bu vasfını sergileyebileceği bir iş pozisyonunda olacağı anlamına da gelir. Rüyasında çocuk baktığını gören kişi devlet kademesinde çalışıyorsa, kısa zaman sonra geçici görev ile ya da tayin ile başka bir şehre gideceği şeklinde tabirler de bulunuyor. Kişinin yeni sorumluluklar alacağına dair tabirler de mevcut.

Rüyada Erkek Çocuk Bakmak

Kişinin rüyasında erkek çocuğa bakması, eskiden yaşadığı ve özlediği iyi, mutlu günlerine yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Ayrıca kişinin son derece dürüst olan ve çevresinde de dürüstlüğü ile bilinen bir eşe sahip olduğu, olacağı şeklinde de bir işaret olarak değerlendirilir.

Rüyada Kız Çocuk Bakmak

Rüyasında kız çocuğa baktığını gören kişi, bir sıkıntı yaşıyor ve bu sıkıntı kişinin sabretmesi halinde sona erecek şeklinde yorumlanır. Bazı ünlü rüya tabircilerine göre kişinin rüyasında kız çocuğa baktığını görmesi ikinci veya üçüncü evliliğini yapacağına rivayettir. Yeni bir çocuk sahibi olunacağına dair rivayetler de bulunuyor.

Rüyada Tanımadığı Çocuğa Bakmak

Kişinin rüyasında hiç tanımadığı bir çocuğa bakması, bir başkası tarafından sorumluluğun kendisine yükleneceği ve kişinin bu sorumluluğun altından kalkabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyilik yapmayı sevdiği ve hayır sever bir kişi olduğu şeklinde de yorumlanır. Rüya tabircileri tanımadığı çocuğa bakan kişinin sevinçli bir haber alacağı şeklinde de rivayette bulunurlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın