Rüyada Çocuk Bakmak

Hem kadınlar hem de erkekler için rüyada çocuk bakmak o kişinin yardımsever ve iyi huylu olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda kişinin liderlik vasfı sayesinde bu vasfını sergileyebileceği bir iş pozisyonunda olacağı anlamına da gelir. Rüyasında çocuk baktığını gören kişi devlet kademesinde çalışıyorsa, kısa zaman sonra geçici görev ile ya da tayin ile başka bir şehre gideceği şeklinde tabirler de bulunuyor. Kişinin yeni sorumluluklar alacağına dair tabirler de mevcut.

Rüyada Erkek Çocuk Bakmak

Kişinin rüyasında erkek çocuğa bakması, eskiden yaşadığı ve özlediği iyi, mutlu günlerine yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Ayrıca kişinin son derece dürüst olan ve çevresinde de dürüstlüğü ile bilinen bir eşe sahip olduğu, olacağı şeklinde de bir işaret olarak değerlendirilir.

Rüyada Kız Çocuk Bakmak

Rüyasında kız çocuğa baktığını gören kişi, bir sıkıntı yaşıyor ve bu sıkıntı kişinin sabretmesi halinde sona erecek şeklinde yorumlanır. Bazı ünlü rüya tabircilerine göre kişinin rüyasında kız çocuğa baktığını görmesi ikinci veya üçüncü evliliğini yapacağına rivayettir. Yeni bir çocuk sahibi olunacağına dair rivayetler de bulunuyor.

Rüyada Tanımadığı Çocuğa Bakmak

Kişinin rüyasında hiç tanımadığı bir çocuğa bakması, bir başkası tarafından sorumluluğun kendisine yükleneceği ve kişinin bu sorumluluğun altından kalkabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyilik yapmayı sevdiği ve hayır sever bir kişi olduğu şeklinde de yorumlanır. Rüya tabircileri tanımadığı çocuğa bakan kişinin sevinçli bir haber alacağı şeklinde de rivayette bulunurlar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ayten okur

Rüyamda ablamın kızının çocuğunu bir şekilde bana bıraktılar başka bir yere gitmek zorunda kaldılar başka tanımadığım bir kadında vardı benimle ama ben çocuğu ondan da sakınıyordum uyutmaya çalışıyordum ama uyumuyordu çokta güzel bir bebekti sonra kadın bebeğin altını değiştirmek istedi beceremedi elinden aldım altı çok pisti ve kakasının içinde pipisini gördüm korktum baktım sonra çocuğa yerinde duruyordu pipisi sonra annesi aradı çok özlediğini söyledi ve sabah geleceğim dedi sonra çocuğu benmi götürdüm o mu geldi hatırlamıyorum ama kavuştular

Bahar

Annem bana kardeşimi emanet edip gidiyor. Ben annemin hazırlamış olduğu mamayı kardeşime verdim. İçiyordu ve 4 aylıktı. İçmesi bitince bana arkasını dönüyor ve bu dünya geçici diyor. O sırada bana bir şey oluyor. Sanki ölmüşüm de bana bir şey yapıyorlar. Ardından dua okumaya başladım ve o esnada uyandım. Yorumlar mısınız?