Rüyada Çocuğunu Dövmek

Rüyada çocuğunu dövdüğü görmek geçirilecek olan güzel günlere ve hak edilen helal kazanca işaret eder. Ayrıca kişinin devlet mertebesinde üst düzey mevkilere ulaşacağı şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişi kendi çocuğuna vurduğunu görürse tüm sıkıntılarından kısa sürede çıkacak demektir. İstekleriniz, arzularınız ve hayalleriniz de zaman içerisinde gerçekleşir. Rüyada çocuğunu dövmek beklenmedik olan sırların ortaya çıkması ve sıkıntılı dönemlerin sona ermesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Oğlunu Dövmek

Rüyanızda oğlunuzu dövdüğünüzü gördüyseniz ve memur olarak mesleğinizi sürdürüyorsanız iyi bir mevkiye geleceksiniz demektir. Ayrıca yapmak üzere olduğunuz işler sayesinde başarıya ulaşarak büyük bir ün kazanmanız da olasıdır. Kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişiden sevindirici haberler de alabilirsiniz. Yakın çevrenizde cimrilik yapmakta olan birinin maddi yönden zarar gördüğünü de tecrübe edebilirsiniz.

Rüyada Birine Tokat Atmak

Rüyada tokat atılan kişinin hatalı davranışlarda olduğunu ve kendisine çeki düzen vermesi durumunda düzeleceğini anlayabilirsiniz. Kişiye attığınız tokat onu yanlış yollardan döndürmek için yapılan bir uyarı şeklinde yorumlanır. Rüyada tokat atan kişinin aynı zamanda çevresindeki yakın bir kişiye önemli bir destek sağlayacağı da tabir edilir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek

Rüyada bir başkasının çocuğunu dövdüğünü gören kişi etrafı tarafından şefkatli ve iyi yürekli yaşlı biri olarak görülmektedir. Kişinin kendi istediği konularda güçlü olabileceği ve şansının artacağı şeklinde de yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın