Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüyada görülen çirkin kadınlar tersiyle yorumlanır. Bu rüyayı görmekte olan kişiler gerçek yaşantılarında son derece zarif, güzel, akıllı ve anlayışlı bir kadın ile karşılaşabilirler. Rüya, çok yakın zamanda mutluluk yayacağınız anlamına da gelebilmektedir. Kendisini rüyası içerisinde çirkin bir kadınla konuşarak gören kişinin dış görünüş ve maddi güce önem vermeyen bir kişi olduğu anlaşılır. Rüyada çirkin kadın görmek aynı zamanda helal olmayan bir kadın veya erkek ile aynı yerde yalnız kalınacağına da yorumlanır.

Rüyada Çirkin Kadın ile Evlenmek

Rüyada çirkin kadın ile evlilik yaptığını görenler, gerçek hayatlarında yanlış bir ilişki içerisinde olurlar. Rüya gönlünüzden gelenleri yapabileceğinize ve dünya için yaşayarak ahireti unutacağınıza işaret eder. Bazı alimler bu rüyanın gerçek hayatta güzelliklere kavuşmak anlamına geldiğini de söylerler. Çirkin kadın ile evlendikten sonra çocuk yapmak ise hayırsız işlere girişmeye ve haksız kazanca yorumlanır.

Rüyada Çirkin Kadın Öpmek

Rüyasında çirkin bir kadını öptüğünü gören kişi zinaya ve hata yapmaya meyilli kişidir. Rüyayı gören kişilerin hayatlarında bazı zorluklar ile karşılaşacağı ve bu zorlukları yanlış yollar ile çözmeye çalışacakları söylenir. Çirkin kadını öpen kişinin kötü bir haber alacağı da söylenir. Rüya bazı durumlarda evliliğe ve yeni bir işe girdikten sonra mutsuz olmaya da delalet eder.

Rüyasında sürekli olarak çirkin kadın gören kişilerin iç dünyasında bazı sıkıntılar ve huzursuzluklar yaşadığı bilinmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın