Rüyada Çıplak Bebek Görmek

Rüyada çıplak bebek görülmesi rüyanın durumlarına göre farklı şekilde değerlendirilmektedir. Yeni doğmuş olan çıplak bir bebek görülmesi kısa bir süre içerisinde yaşanması muhtemel bir mutluluğa işaret edebilir. Ağlayan bir bebek çıplak olarak görüldüğü zaman rüyayı gören kişinin fazla günah işlediği ve hayatında doğru olan bir davranış kalmadığı işaret edilir. Rüyada çıplak bebek görmek aynı zamanda bebeği gülümser şekilde görüyor ise vefat eden bir yakınından kendisine yüklü miktar bir miras kalabilir. Hayatı boyunca çalışmadan geçimini sürdürebileceği büyük bir miras olarak bu rüya tabir edilmektedir.

Rüyada Çıplak Bebeği Giydirdiğini Görmek

Rüyasında çıplak bir bebeği giydirdiğini gören kimse hayırlı sonuçlanacağını planladığı olayların kötü sonuçlara sebep olabileceğini görebilir. Rüya sahibinin işgüzar biri olmasından dolayı duyduğu sıkıntı ve rahatsızlıkta bu rüyanın tabirleri arasındadır. Kişinin saklamaya çalıştığı ve gizlediği tüm sırlar başkaları tarafından öğrenilecektir.

Rüyada Çıplak Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibi kişiler çıplak bebek gördükleri zaman genellikle kendilerini sürekli suçlama eğiliminde hissederler. Geçmiş yaşantılarında yaptıkları hatalarından dolayı kendilerini affedemeyen kişiler diğer insanların gözünde kendilerini değersiz hissetmeye başlarlar. Masumluğunu kaybettiğine inanan rüya sahibi sahipleri sembolize olarak rüyalarında çıplak bebek görmeye başlarlar. Bu rüyalar her insanın içinde olan ve yardıma ihtiyaç duyan kişiliği ve küçük çocuğu da sembol etmektedir. Sık sık görülen çıplak bebek rüyaları bu şekilde yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (12)

Halil ersöz

Birinin kucağında üzeri çıplak bebek bar. Seviyorum. Dudağından öpüyorum o da bana öpücük veriyor.

sevilay

1.si rüyamda kıyamet kopuyormuş ve nir gemi var ona binen kurtuluyormuş ben kendimi son anda attım veçıktım gemiye annemi arıyorum ama göremiyorum ve başı suda kalmış bir çocuğu gemiye çıkarıyorum kurtarıyorum oda bana kızıyor kurtardığım için 2.si yeni doğmuş çıplak bir bebeği birisi toprağa gömüyor üstüne toprak atıyor canlı hareket ediyor bende üzülüyorum ama bişey yapmıyorum şaşırıyorum ayrıcada 3. ise rüyamda tam hatırlayamıuorum ama kuran öğreniyorum yada öğretiyorum ama öğretiyordum sanırım

Yüksel

Selâmünaleyküm.
Rüyamda 3 kız bebek çıplak ve annem onların tek tek kollarindan tutup havaya kaldirarak vücutlarını bez gibi bir şey ile koltuk altlarını vücutlarını temizliyor siliyor.
Aralarından birisi biraz inat yaramaz ama konuşmuyor öyle yüzünü asiyor biraz sonra ben ona düzgün dur temizle sın diyorum düzeltiyor kendini

Melek

Rüyada bir erkek bebek gördüm. Bu bebeği giydirmeye çalışıyordum. Bu ne anlama gelir?

Bircan

Rüyada yüz üstü yatan çıplak bir bebek gördüm. Ayakları hafif kirliydi. Bu rüya ne anlama gelir?

Mehtap

Rüyada 6 yasında kızımı çıplak ve cinsel organı delik olarak gördüm. Kanaması vardı, ağlıyordu. Kimin yaptığını ise söylemiyordu. Bu rüya ne anlama geliyor?

Füsun

Rüyamda Ceyla isimli bir bebek vardı. İki üç yaşlarındaydı. Genç bir kız bu bebeği denizde yüzdürüyorken kıyıda ben de yanlarına çıplak olarak geliyorum. Onlardan değil ama yanımızda bulunan çok genç olmayan bir adam var ki bu daha sonra denizde çıplak yüzerken bineceğim teknenin de sahibiymiş. Biraz çekiniyorum. Yüzerken etrafımdaki insanlar çıplak olduğumu fark ediyorlar ama tepkiler çoğunlukla cesaretimle ilgili ve olumsuz bir yorum içermiyor. Yüzmem bitip de tam tekneye çıkacakken yine bu genç olmayan ama benden bir miktar genç tekne sahibiyle karşılaşıyorum. Özür dileyip kenara çekiliyor geçebilmem için. O halde karşılaşmaktan bir miktar çekinmiş olsam da ona karşı çok hoş bir duygum var ve onun da bana karşı olduğunu hissedebiliyorum. Orada asılı beyaz bir bornoza sarılıp teknede kahvaltı edecekmişiz. Onun da üzerinde mavi bir bornoz var. Uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

Meltem

Rüyamda doğum yaptım ama bebeğin doğuştan göbeği kesikti. Bebeği iyileşmiş olarak kucağıma alıyordum.

Ayla

Rüyamda teneke şeklinde küp buldum. Teneke ağzına kadar haşlanmış buğdaylık yarma, yeşil mercimek doluydu. Güzel koktu. Tenekenin içine bakarken yarmaların arasında işlemeli bir el aynası parlıyor ve eski bir kağıt çıkıyor. Kağıtta Arapça yazılar ve tarihler var. Sadece ismimin olduğu yeri okuyorum ve bu tılsımı çözmem lazım diyorum. O sırada bir anda annem, iki kadın oluyor. Kopyalanıyor ve gülümseyerek bana söyle dileğini diyor. Her şey düzelsin diyorum. Sonra ardı ardına her gün yeşil taze nohut, mercimek, aşurelik malzemeler görüyorum. Bir aydır görüyorum. Yorumunu kimse yapamadı. Bu rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

İhsan Varlıbaş

Rüyamda sevimli, hafif kilolu çıplak bir bebek ile oyun oynuyordum. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Sevim

Banyoda çıplak bebek vardı. Ben ona soğuk su döktüm. O da havale geçirdi. Ayağından tutup ters çevirdim. Yardım edin diye çığlıklar atıyordum. Yorumlar mısınız?

Beyzanur

Rüyamda ablam hamileyken bebeğe iyi geliyor diye dans ediyordu ama dans ederken bebek birden suyuyla birlikte düşüyor ben onu tutuyorum kucağına alıp etrafa bağırıyorum ambulans diye bi iki kişi yardim etmeye çalışıyor ablamla bebeği tutuyorum bi yandan bağırıp duruyorudum bu rüyayla birlikte bi ruya daha goruyorum onda da sürekli ağlıyorum. Ruyami yorumlar misiniz lutfen.