Rüyada Cinsi Münasabet Görmek

Rüyada cinsî münasebette bulunmak, bü­yük bir rütbeye işâret eder.

Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz ol­duğu anlaşılsa, bu rüya bâtıl bir rüya olduğun­dan tabir edilmez. Çünkü bu hal ihtilâm hâlidir.

Rüyada cinsî münasebette bulunmak, yol­culuk, harp, hükümdarın makamına gitmek, sefere çıkmak ve savaşmak için hayvana bin­mek gibi insanın din ve dünyaca arzu ettiği şeyden muradına kavuşmasına delâlet eder.

Rüyada düşmanı ile cinsi münasebette bulunduğunu görmek, düşmanı üzerine galip gelmeye işârettir.

Rüyada dostlarının biriyle cinsi münase­bette bulunduğunu görmek, onlara iyilik et­meye işârettir.

Rüyada tanımadığı bir adamla cinsi müna­sebette bulunduğunu görmek, malca israf et­meye işâret eder.

Rüyada münasebette bulunmak, borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına işâret eder.

Rüyada küçük bir kızla cinsel ilişkiye girdi­ğini görmek, bâkire bir kızla evlenmeye işâret eder. Bazen de bu rüya, musibet ve belaya işârettir.

Bir kimse rüyada bir kadınla cinsi münase­bette bulunduğunu görse ve o kadında örtülü olsa, hayra işârettir.

Rüyada hanımı ile cinsi münasebet yaptığı­nı görmek, hanımından umduğu şeye veya hanımının kendisinden ümit ettiği şeye işâret eder.

Zina eden bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görmek, kendisine isabet ede­cek haram mala işâret eder.

Bir kadının rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görmesi, o kadı­nın münasebette bulunduğu kadının sırrına müttali olmasına ve boş bir işle uğraşmasına işârettir.

Evli bir kadının, rüyada başka bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görmesi, ko­casından ayrılacağına işâret eder.

Bir kimse cinsel organıyla kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görse; bu, o kişinin cimriliğine, malını sarf etmesine ve eşinden boşanmasına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi fakirse, şiddetli bir hastalığa yakalanır. Bazen de yabancı bir hanımla münasebette olmasına işaret eder.

Rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptığını gören kimseye, bir musibet ve bela erişir. Bir delikanlı ile cinsi münasebette bulunduğunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir meşakkat isabet eder.

Bir kimse rüyada kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse ve o kadın da mesture, elbise ve birtakım emaretlere bezenmiş olsa, hayra yorumlanır. Eğer o kadın çirkin, elbisesi de eski olursa, kötülüğe yorumlanır.

Rüyada cinsel ilişkide bulunmanın birden fazla tabiri vardır. Yolculuğa çıkmaya, kişinin arzu ve isteklerine kavuşacağına işaret eder. Ayrıca borcu ödemeye, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya delalet eder. Rüyada arkadan cinsi münasebette bulunmak, olmayacak bir şey için uğraşmaya ve bütün emeklerin heba olmasına delalet eder.

Delikanlıyla ilişkiye girdiğini gören kimse, aşılması zor sıkıntılara girer.

Bir kimse güzel giyimli ve güzel bir kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görse, hayra, kötü giyinmiş ve çirkin bir kadınla birlikte olduğunu görse, sıkıntılı işlerle uğraşmaya işaret eder. Çıplak bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini gören adam, sıkıntılarından kurtulur. Rüyada düşmanıyla cinsi münasebette bulunduğunu gören kimse, düşmanına üstün gelir. Yırtıcı bir hayvanla cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, her ne şekilde olursa olsun, düşmanını alt edeceğine ve başarılı olacağına işaret eder.

Gayrı meşru ilişkiler yaşayan bir kadınla birlikte olduğunu gören adam, haram mal elde eder. Bir kimse rüyada cennet hurilerinden bir huriyle cinsi münasebette bulunsa sevinç ve huzura kavuşur. Rüyada bir kadın bir başka kadınla cinsi münasebette bulunsa, birlikte olduğu kadının sırlarını öğrenmeye işaret eder.

Evli bir kadının bir başka kadınla cinsi münasebette bulunduğunu görmesi, eşinden boşanmaya ve birlikte olduğu kadının sırlarını öğreninceye kadar sabretmeye delalet eder. Rüyada bir kişinin ölüyle cinsi münasebette bulunduğunu görmesi, o kişinin ölümüne delalet eder.

Bir yanıt yazın