Rüyada Cima Görmek

Birçok durumda, rüyada cima görmek yani cinsel ilişki gerçekten seks ile ilgili değildir. Psikolojik bir perspektiften, cima ile ilgili rüyalar kendinizin zıt yönlerinin birleşimini ya da rüyanızdaki eşinizin özelliklerini kendinize dâhil etme ihtiyacını sembolize edebilir.

Rüyada Cima Ettiğini Görmenin Alternatif Yorumları

Rüyada cima görmek, bazı durumlarda, bastırılmış ya da yasaklı bir cinsel isteği karşılamanın güvenli bir yolu olabilir. Kendi ihtiyaç ve arzularınızı keşfediyor olabilirsiniz veya gerçeklik içinde fiziksel bir ilişki kurulamamasını telafi ediyor olabilir. Aynı zamanda duygusal sevgiye ihtiyaç duyulduğunu, sevmek ve sevilmeyi arzuladığınızı gösterir.

Rüyada Yabancı Biriyle Cima Ettiğini Görmek

Bir yabancıyla rüyada cima ettiğini görmek veya bir yabancı ile seks yapmak, geçmekte olduğunuz birtakım değişikliklerden dolayı ortaya çıkan yeni bir sizi, kişiliğinizdeki değişimleri simgeliyor olabilir. Yabancı bir değişiklik ya da yeni bir fırsata açık olduğunuzu da gösterebilir.

Açıkça ifade edilmeyen cinsel partnerler için özleminiz, rüyanızda gerçekleşmeye çalışacaktır. Bu başka insanlarla rüyanızda cinsel ilişkiye girerseniz, şimdiki eşinizden memnun olmadığınız anlamına gelmez. Herkesin iç dünyasında böylesine gizli özlemleri vardır ve uykuda onlar için izin verilmesi sağlıklıdır.

Rüyada Cinsellik Görmek ve Enerji

Rüyalarda cinsel yolculuğun ardındaki enerji çok önemlidir, birçok farklı şekilde akabilir. Cinsel ilişki, seks olarak değil, aynı zamanda başkalarına da bakmakta takındığımız tutum ile de ilgilidir. Rüyalarınız hayatınızın belki de bu en önemli alanı ile nasıl baş ettiğinizi ve memnuniyet ve sağlık yolunda kat edilen yolu ayrıntılı olarak gösterir. Rüyalarınız kendi samimi ve özel ihtiyaçlarınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın