Rüyada Büyük Köpek Görmek

Rüyada büyük köpek görmek, rüyayı gören kimsenin oldukça güçlü ve son derece kuvvet sahibi olan bir düşmanının olduğuna delalet eder. Rüya sahibini çekemeyen, onu kıskanan, başarılarını hazmedemeyen ve kötü duruma düşmesini isteyen kimseye yorumlanır. Rüyada görülen köpeğin büyüklüğü ise düşmanın zarar verebilme menzili ve gücüne dair işaret olarak tabir edilir. Âlimlere göre rüyada görülen düşman sebebi ile zarar uğranacağına fakat bu düşmanın her şeye gücünün yetmediğine ve sonunda feraha ereceğinize delalet eder.

Rüyada Büyük Bir Köpeğin Kovaladığını Görmek

Rüyada büyük bir köpeğin kovaladığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafından bulunan kuvveli bir düşmana delalet edip bu düşmanın sürekli olarak rüya sahibini takip ettiğini ve açığını kolladığına yorumlanır. Bunun yanında bazı âlimlere göre yakın zaman içinde böyle bir düşman ile arkadaş olacağınıza ya da dostunuz olarak nitelendirdiğiniz birisin aslında düşman olduğunu öğrenecek olmanıza delalet eder.

Rüyada Büyük Bir Köpeği Öldürdüğünü Görmek

Rüyada büyük bir köpeği öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanı yeneceğine ve Başarlı olmasına aman vermeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin başkaları sebebi ile yaşadığı sıkıntılarının da artık son ereceğine ve rahatta kavuşacağına işaret olarak yorumlanıyor. Büyük bir köpek ile boğuşmak ise gerçek yaşamda da düşman ile sürekli olarak mücadele edecek olmaya, düşmanın yarattığı sıkıntılar ile uğraşmaya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın