Rüyada Ciğer Yemek

Rüyada ciğer yemek ve rüyada ciğer görmek öncelikle cesaret ile bağdaşlaştırılır. Rüya görenin metin, akıllı, cesur ve vicdanlı biri olduğu şeklinde açıklanır. Görülen ciğerin büyüklüğü kudret ve metanete, çiğ ciğer veya pişmiş ciğer görmek, sahip olunan veya sahip olunacak olan önemli ve değerli şeylere işarettir. Birinin ci­ğerini yemek ise ihanete, kötülüğe, hazır bir mala konmaya işarettir.

Rüyada ciğer yemek İslami rüya tabirlerinde evlat ve mal sahibi olmak, samimi bir dost ve ilim hayatında yükselme ile tabir edilir. Rüyasında pişirilmiş ciğer yiyen kişi hayırlı bir evlada, samimi dostlara ve ilme sahip olur. Bazı tabirlerde rüyada ciğer görmek; kolay kazanılan mala, bazı tabirlerde ise gizli saklı bir mala yorumlanır.

Rüyada Akciğer Yemek

Rüyada akciğer görmek; hastalık taşımıyor ve sağlıklı ise refah ve sevinç ile yo­rumlanır. Rüyada pişmiş akciğer yemek, helal yoldan, kolaylıkla nafaka çıkarmaya, temiz kazanç sağlamaya işarettir. Rüyada sağlıklı, bir akciğer görmek, uzun ömre, mutluluğa, kolaylığa ve rahata tabir edilir.

Rüyada Karaciğer Yemek

Rüyada karaciğer görmek; evlat, mal, bereket ve ilim ile yorumlanır. Rüyada karaciğer pişirmek ve yemek, hayırlı çocuklara sahip olmaya ya da kazanç sağlanması muhtemel işlere girişileceğine, insanlığa faydalı meşguliyetlere yorumlanır.

Rüyada Ciğer Doğramak

Rüyada ciğer doğradığını görmek; zorluk, zorbalık, kötülük ve gelecekteki sıkıntılara işaret sayılır. Rüyada doğranmaya çalışılan ciğer kişinin vicdanıdır eğer zorluk çekiliyor ise sağlam bir vicdan sahibi olunduğunun sınavdan geçtiğine yorumlanır. Rüyada ciğer doğramak bazen tutumluluğa işaret ederken pişmiş ciğerin doğranması ise iyi değildir, büyük bir zulüm görmeye tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın