Rüyada Çamura Batmak

Rüyada çamura batmak gerçek hayatta olduğu gibi pek hoşa gidecek durumlara işaret etmez. Çamurla ilgili görülen her rüya; hemen her zaman ters giden veya gidecek bir şeylere, olumsuz gelişmelere, geçici sıkıntı ve dertlere, sıkıntıya, üzüntüye tabir edilir. Ayrıca, karmaşık dünyevi işler ile ilgili uğraşların ve fikirlerin olduğuna da işaret eder.

Rüyada çamura batmak; umulmadık bir miras, piyangodan ikramiye kazanmak gibi gayretsiz kazanca yorumlanır. Bazen de kişinin rüyasında bir gölet ya da nehirde çamura battığını görmesi; devlet yönetiminden dolayı gelecek ağır bir yüke, sıkıntıya tabir edilir. Rüyasında aydınlık güzel bir günde iken bir anda çamura battığını gören kişi, kötü sürprizlere hazır olmalıdır.

Rüyada Balçık Çamura Batmak

Rüyasında bir bataklıkta, balçık bir çamura battığını görmek zor, belalı bir iş ile çok uğraşılacağına rivayettir. Bu tür rüyalarda renk belirleyicidir. Eğer rüyanızda beyaz balçık bir çamura battığınızı görürseniz; selamete ereceğinize, mutluluğunuzun artarak sizi saracağına yorumlanır. Sarı ve kırmızı renkli çamur görmek hafif veya ateşli hastalıklara, siyah balçık çamur; kötü şansa, bazen de ölüm haberlerine yorumlanır.

Rüyada Çamurda Yürümek

Rüyada çamurda yürümek; etrafta kötü karakterlere sahip kişi ve sakıncalı ortamlara, fenalıklara, fitne ve fesatlıklara uğrayacak olmakla tabir olunur. Rüyada bir çamur içerisinde yürüdüğünü ve üzerine çamur bulaştığını gören insan kötülüklere hedef olur. Bazı tabirlere göre de yürürken üzerine çamur sıçradığını gören kişi, yeni fırsatlara, iş ve kazanç olanaklarına sahip olur.

Rüyada Çamurlu Giysilerini Çıkarmak

Rüyasında çamura bulaşmış giysilerini çıkardığını gören kişi; kötülüklerden arınır, günahlarından ve kederden kurtulur. Hasta bir kişinin veya yakın hastası olan birinin bu rüyayı görmesi sıhhate, hastalığın geçeceğine yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın