Rüyada Çiçek Toplamak

Hayırla tabir edilen rüyada çiçek toplamak rüya sahibinin çalışkanlığı ile istediği kariyere sahip olacağına delalettir. Kişinin bu uğurda kendinden bir şeyler feda etmek zorunda kalsa da emeklerinin karşılığını alacağı rivayet edilir. Mesleğini icra ettiği ortamın hayırlı kapılar açarak, rüya sahibinin yaşam kalitesini yükseltmesine, maddi ve manevi anlamda büyük getirilere sebep olacağı tabir edilir.

Rüyada Papatya Toplamak

Güzelliklerin yaşanacağı bir dönemin habercisidir. Rüya sahibinin bu dönemde art arda gelecek olan ufak müjdeler ile eski neşesine kavuşacağı işaret edilir. Rüya sahibinin özel hayatında çok keyifli gelişmelere delalet olan rüya, evliler için heyecanlı günlere, bekarlar için ruh eşini bulmaya yorulur.

Rüyada Lale Toplamak

Özellikle iş hayatında yaşanacak bir hayal kırıklığına alamettir. Kişinin hevesle başladığı yeni çalışma ortamında aradığını bulamayarak üzüntü duyacağı ve bir süre bu durumun sebep olduğu problemlerle boğuşacağı tabir edilir.

Rüyada Çiçekçi Görmek

Kasvetli bir rüyada özel hayattaki sorunların rüya sahibinin kendini kapatmasına sebep olacağı tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin hiç beklemediği bir şekilde güzel ahlaklı, iyi niyetli bir kişi ile tanışması bu kararından caymasına alamet kabul edilir.

Rüyada Çiçekçiden Çiçek Almak

Ticaretle uğraşan kişilerin akılcı kararlar almasıyla beraber işlerini genişleteceği ve bu vesileyle maddi anlamda helal, yüksek gelirler elde edeceği rivayet edilir. Kişinin işindeki başarısının başka insanlara örnek teşkil edeceğine delalettir. Normal bir çalışan için rüyada çiçekçiden çiçek almak işinde yükselmeye alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın