Skip to Content

Rüyada Cesetler Görmek

Rüyada cesetler görmek; kişinin korku ve endişelerinden kaynaklanan bir rüya izdüşümü olabilir. Ailesine çok düşkün ve akrabaları ile iyi ilişkileri olan insanların sevdiklerini kaybetme korkusu ile bu tür rüyalar görmeleri sıklıkla yaşanır. Bu tür bir ruh hali içerisinde değil ise kişinin rüyada cesetler görmesi; gerçekte de ölümler ile karşılaşacağına delalet sayılır.
Rüyada cesetler görmek; çoğu rüya yorumcularının beyanatlarına göre; uğursuzluk ve acı haberler anlamına gelir. Yakın veya tanıdık birilerinin vefatlarını duyacağınıza işaret eder. Rüyada görülen cesetler çoğu zaman aynı anda bir kaza sonucu ölüm ile tabir olunur, ancak bazen de art arda, yakın zaman aralıkları ile birilerinin ölmesi şeklinde de gerçekleşebilir.

Rüyada Kokmuş Cesetler Görmek

Rüyada kokmuş cesteler görmek; savaş veya afet gibi çok büyük felaketler veya yaşanacak derin acılar, sıkıntılar olarak yorumlanır. Rüyada birden çok ceset gören ve bunları gömmeye çalışan kişi sonunda sıkıntılarından kurtulacak, sorunlarına çare bulacaktır.

Rüyada Parçalanmış Cesetler Görmek

Musibet ve belaya uğramaya, işlerin bozulacağına, hayırsızlığa, beklenmedik zarar ziyana yorumlanır. Kan gölü olmuş bir yerde cesetler görmek; şüpheli kazanç sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Kefene Sarılı Cesetler Görmek

Rüyada kefen gören rüya sahibi birtakım gizli sırlar arasında kalır. Kefene sarılı cesetler görmek sırları ile birlikte veya şaşırtıcı bir şekilde ölecek insanlara tabir edilir. Yolda görülen cesetler; işte engeller veya eve gelecek bazı yolcu misafirlere işaret sayılır.