Rüyada Cesetler Görmek

Rüyada cesetler görmek; kişinin korku ve endişelerinden kaynaklanan bir rüya izdüşümü olabilir. Ailesine çok düşkün ve akrabaları ile iyi ilişkileri olan insanların sevdiklerini kaybetme korkusu ile bu tür rüyalar görmeleri sıklıkla yaşanır. Bu tür bir ruh hali içerisinde değil ise kişinin rüyada cesetler görmesi; gerçekte de ölümler ile karşılaşacağına delalet sayılır.
Rüyada cesetler görmek; çoğu rüya yorumcularının beyanatlarına göre; uğursuzluk ve acı haberler anlamına gelir. Yakın veya tanıdık birilerinin vefatlarını duyacağınıza işaret eder. Rüyada görülen cesetler çoğu zaman aynı anda bir kaza sonucu ölüm ile tabir olunur, ancak bazen de art arda, yakın zaman aralıkları ile birilerinin ölmesi şeklinde de gerçekleşebilir.

Rüyada Kokmuş Cesetler Görmek

Rüyada kokmuş cesteler görmek; savaş veya afet gibi çok büyük felaketler veya yaşanacak derin acılar, sıkıntılar olarak yorumlanır. Rüyada birden çok ceset gören ve bunları gömmeye çalışan kişi sonunda sıkıntılarından kurtulacak, sorunlarına çare bulacaktır.

Rüyada Parçalanmış Cesetler Görmek

Musibet ve belaya uğramaya, işlerin bozulacağına, hayırsızlığa, beklenmedik zarar ziyana yorumlanır. Kan gölü olmuş bir yerde cesetler görmek; şüpheli kazanç sağlamaya yorumlanır.

Rüyada Kefene Sarılı Cesetler Görmek

Rüyada kefen gören rüya sahibi birtakım gizli sırlar arasında kalır. Kefene sarılı cesetler görmek sırları ile birlikte veya şaşırtıcı bir şekilde ölecek insanlara tabir edilir. Yolda görülen cesetler; işte engeller veya eve gelecek bazı yolcu misafirlere işaret sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Merve

Rüyamda uzakdan tanidim bir kisinin ceseti ni gördüm annem diyoki kizim gel bunu acalim actimizda kefeni cok kötü bir sıcak duman geldi

Sevda ak

Rüyamda evde arkadaşımın 4 yaşındaki oğlunu oyun oynarken gördüm fatura götürmek için dışarı çıkıp bilmediğim bir sokakta toplu şehit cenazelerinden akan kanların üzerinden kana bulaşmadan atladığımı gördüm ve sokakta arkadan eşimin nereye gidiyor sun sesini duydum.çok merak ediyorum tabiri

Seher

Rüyamda yeni bir eve taşınıyoruz. Evde kaynım, eşim, oğlum ve ben oturuyorduk. Sonra onlar dışarı çıktı ve ben odalardan birine hiç girmemişim. Bu ne ki acaba dedim. Bir açtım ki masa üzerinde uzanmış bir ceset bacakları sarılıydı. Sonra eşim ve kaynıma kızdım. Kesin onlar yapmıştır diye koştum onlara söylemeye. Onlar da haberimiz var dedi. Birinin yaptığını söyledi. Sonra eve geri geldim ve o kapıyı bir daha açtım. Ceset parçalanmış ve bacakları su dolu bir kovadaydı. Teyzenin kız torunu ne yapmışlar diye söylendi. Eşim de kızdı. Cesetler yıkayıp topluyordu. Sonra çıktım ve tekrar geri geldim. O kapının ardında bir şey görmedim. Tertemizdi. Yorumlar mısınız?