Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada anahtarla kapı açmak; dünyevi hayatta olduğu gibi kapı açmak anlamına gelir ancak sadece fiziksel manada değil duygusal durumlar, iş ve yaşamla ilgili pek çok olgu için değerlendirilir. Rüyada elinde bir anahtar olduğu halde kapı açmak; hayırlara açılan kapılar, yollar ile rüyada anahtar görüşte hiç bir yeri açamamak; kahra, zir ü zeber (darmadağın) olan hayata tabir edilir.
Rüyada anahtarla kapı açmak; şerden, felaketlerden kurtuluş ile yorumlanır. Rüyada anahtar; rızık, mal, çocuk, vekâlet, hazine, miras, eş, hac, arabuluculuk terimleri ile anılır. Rüyada anahtar ile açılan kapılar; şans, niyetlerin kabulü, mevcut durumundan daha iyi bir yere gelmek, yeni bir hayata başlamak gibi her olumlu gelişmeye işaret olabilir.

Rüyada Anahtarla Ev Kapısı Açmak

Bir insanın elindeki anahtar ile bir mekân kapısını açması bir gayrimenkul almaya girişime yorumlanır. Kişinin elindeki anahtar ile ev kapısı açması bekâr ise güzel bir evlilik yapacağına evli ise bir çocuğu olacağına, işsiz ve fakir ise sıkıntılardan kurtulup geçimini sağlayacağı bir işe, kişinin durumuna göre meydana gelecek iyiliklere, paraya, şansa tabir edilir.

Rüyada Anahtar ile Cami Kapısı Açmak

Rüyasında cami kapısını anahtarla açan kimse için bu rüya çok büyük faziletler, iyilikler, itibar ve onur ihtiva eder. Rüyada cami kapısı açmak Allah’a yakın olmak için hiç bir engel olmadığına, nazarında kabul görüp sevildiğine, iyi ve doğru bir dindar olup herkes tarafından sevilip sayılacağına işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın