Skip to Content

Rüyada Çatal Görmek

Rüyada çatal görmek, dargın bulunduğunuz biri­siyle barışacağınıza yorumlanır. Kırık çatal başarısızlığa, çatal sa­tın almak, aldanacağınıza işarettir. Ufak çatal rahatlığa, büyük ça­tal keder ve ağrıya işarettir.

Rüyada çatal görmek, rızıktır, yani rızka işaret olarak tabir olunur. Bir kimse, rüyasında çatalla yemek yediğini görse, yaptığı işinden hayır ve bereket göreceğine işarettir.

Rüyasında çatal kullandığını ve çatalla yemek yediğini görmek, mutlu bir ev hayatına sahip olmaya, aile içindeki bireylerden saygı göreceğine veya gördüğüne işarettir. Ay­nı zamanda sağlıklı ve uzun ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyasında elindeki çatalını arkadaşına yemek yemesi için verdiğini gören kişi, işinde kendisine bir ortak olacağına ya da, evine bir hizmetçi alacağına işaret olarak tabir edilir.

Rüyasında elinde bir çatal bulunduğunu fakat, önünde ye­mek için yemek bulunmadığını görmek, elinde parası olup da ne iş yapacağına karar veremediğine işaret eder.

Rüyasında çatal görmek, bazı kere de, dargın olduğu kim­se ile barışabileceğine işaret eder şeklinde tabir olunur.

Rüyada çatal görmek, rızka işârettir.

 

Nese

Tuesday 25th of July 2017

Ben ruyamda yatagimda uyurken uyandigimi ve bi deste catalin yastagimin yaninda durdugunu uyanmakta zorlu cektigimi ve annemin bana seslendigi duydum ruyam bundan ibaret

fate

Thursday 25th of May 2017

Rüyamda arkadaşımın biri bana çatal fırlatıp batiryo diğer arkadaşta batirmiyo