Rüyada Çapak Görmek

Rüyada göz çapağı gören kişinin şanlı bir rüya gördüğüne yorumlanır. Şöyle ki rüya sahibi kişi, zahmet verdiği bir uğraştan ya da oynadığı şans oyunlarından para geleceğine delalettir. Rüyanın bir diğer anlamı ise kişi girişimciliğini yaptığı bir iş’te yavaş yavaşa para kazanacak olarak ifade edilir.

Rüyada Gözbebeği Görmek

Rüyada gözbebeği görmek, ise kişinin arkasından bir kişinin iş yaptığına ya da yapacağı işaret edilir. Bu kişi öyle ki her zaman kardeş veya yakın gördüğü kişi hakkında çeşitli yorumlar yapar.

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı her şeyde dengeli olması durumunda başarılı işler yapacağına yorumlanır. Bu kişi yaptığı işe kendisini vermesi durumundan güzel şeyler kazanacağına delalettir.

Rüyada Lens Takmak

Rüyada lens takmak, anlam olarak, kişinin yapılan işlerde ve çalışmalarda alınan bir borcun yaşanan çeşitli sıkıntılardan dolayı borcun ödemesinin gecikmesine yorumlanır.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyada lens satın almak, rüya sahibi olan kişinin günlük çalışma ve ev hayatında işlerini kolaylaştırmak için çeşitli araç gereçler alacağına yorumlanır.

Rüyada Göze Lens Takmak

Rüyada göze lens takmak, ise rüya sahibi kişinin sosyal yaşamında insanlar tarafından fark edilmek için çalışma ve çaba içerisinde göstermeye delalet eder.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyada lens taktığını gören kişi ise kendisinin yardım sever olmak isteyen ve bu uğurda mücadeleci bir kişi olduğuna yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın