Rüyada Çamaşır Suyu Görmek

Rüyasında çamaşır suyu görmek, rüya sahibi kişinin manevi anlamda her türlü iyi özelliklere sahip olunduğuna işaret edilir. Bu kişi aynı zamanda vaktinin önemli bir bölümünü Allah yolunda yürümek için hoşgörü sahibi kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Suyu ile Çamaşır Yıkayan Kimse Görmek

Rüyada çamaşır suyu ile çamaşır yıkayan kimse görmek, ise anlam olarak  kişinin hayatını karartan tüm olumsuzluklardan kurtulacağınız, çektiği tüm çilelerden sıyrılacağını ve başkaları tarafından maruz bırakılan sorunlardan uzak kalınacağına yorumlanır.

Rüyada Beyazlatıcı Görmek

Rüyada beyazlatıcı gören kimse ise,  iş ve özel hayatında yaptığı hata ve işlediği günahlardan af dilemek ve tövbe etmek için zaman ayıracağına delalettir.  Kişi iş hayatında haksız olarak para elde edilmeyeceğini bunu neticesinde de ciddi para kayıpları yaşanacağına işaret edilir.

Rüyada Çamaşır Deterjanı Görmek

Rüyada çamaşır deterjanı görmek, rüyayı gören kişinin,hiçbir şekilde haz etmediği ancak istemeye istemeye çıktığı bir yolculuktan zevk almasına yorumlanır. Yine bu rüyada kişi çıtığı seyahati yarıda kesmeden  istemeyerek çıktığı yolculuktan dönmeyi hiç istemediği bunun içinde çeşitli bahaneler uydurduğuna yorumlanır.

Rüyada Çamaşır Görmek

Rüyada çamaşır görmek, rüya sahibi kişinin hayatında ve işinde gerçekleştireceği yeniliklere ve değişimler olacağına bunun nasıl sonuçlanacağının ise ilk etapta belli olmadığına işaret eder.

Rüyada Çamaşır Değiştirdiğini Görmek

Rüyada çamaşır değiştirdiğini görmek, sosyal hayat içerisinde hayırlı bir kısmet bulunarak hayatların birleştirilmesine yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Birsen

Ben rüyamda yağ yeşili ceketimin on kısmında bir bölümün ozon lekesi olduğunu gördüm NE demek acaba. Tşk

Hatice

İş yerimde beyaz havluları topladım. Lekeler vardı. Çamaşır suyu döktüm. Yeni ev tuttum. Evin karşısında eşimin arkadaşı ev tutmuş. O ve eşiyle otururken neden taşındıklarını sordum. Kocasının yanında eşimin omzuna yaslandı. Ağladı. Eşi için onu aldattığını söyledi. Eşinin yaptıklarından utandığını gördüm. Kucağımda erkek bebek uyutmaya çalıştım. Dik yeşil bir yokuş vardı. Değişik adamlar aşağı indi ama ben inemedim.