Rüyada Cami Minaresi Görmek

Kişi rüyasında cami minaresi görüyorsa, rüya kişinin güçlü bir iradeye sahip olduğunu ve ahlâklı bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Rüyasında cami minaresi gören kişi yakın bir zamanda düşünceleri ile insanları çevresine toplayacaktır. Rüyasında minare yıktığını gören bir kişi, insanların birlik ve beraberliğini yakın zamanda bozacaktır ve ihtilâflara neden olacaktır. Minare görmek bazı yorumlarda saygınlığın ve beğeni toplamanın işaretidir.

Rüyada cami minaresine çıkan kişi yakın bir zamanda yüksek bir makama ulaşır ve herkes tarafından tanınır. Rüyada cami minaresi görmek ya da evinden minare yükseldiğini görmek, kişinin kendisinin ya da ailesinden birisinin çok yüksek makamlara yükseleceğine işarettir.

Rüyada Bulunduğu Sokakta Minare Görmek

Kişi rüyasında yaşadığı mahallede ya da sokakta cami minaresi görürse, kişinin bulunduğu yere çok büyük birisi gelecek demektir. Eğer minare sokaktan gitmiş bir şekilde görünürse, kişinin yaşadığı mahalleden önemli bir zatın gideceği, mahallede yaşayan kişilerin bu önemli zatın kıymetini bilmediği anlamına gelir. Minarenin yıkıldığını görmek ise önemli bir zatın yakın bir zamanda bulunduğu yerde öleceğine işarettir.

Rüyada Cami Minaresinin Yanması

Rüyasında cami minaresinin yandığını gören kişinin rüyası, kişinin yaşadığı yerde inanç eksikliğinden dolayı karışıklıkların çıkacağına işaret eder. Minarenin çökmesi büyük bir kişinin yakın bir zamanda öleceğine, minarenin tamir olması da kişinin yakın bir zamanda iyi şeyler yaşayacağına ve hayatının güzelliklerle dolacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın