Rüyada Cami Minaresi Görmek

Kişi rüyasında cami minaresi görüyorsa, rüya kişinin güçlü bir iradeye sahip olduğunu ve ahlâklı bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Rüyasında cami minaresi gören kişi yakın bir zamanda düşünceleri ile insanları çevresine toplayacaktır. Rüyasında minare yıktığını gören bir kişi, insanların birlik ve beraberliğini yakın zamanda bozacaktır ve ihtilâflara neden olacaktır. Minare görmek bazı yorumlarda saygınlığın ve beğeni toplamanın işaretidir.

Rüyada cami minaresine çıkan kişi yakın bir zamanda yüksek bir makama ulaşır ve herkes tarafından tanınır. Rüyada cami minaresi görmek ya da evinden minare yükseldiğini görmek, kişinin kendisinin ya da ailesinden birisinin çok yüksek makamlara yükseleceğine işarettir.

Rüyada Bulunduğu Sokakta Minare Görmek

Kişi rüyasında yaşadığı mahallede ya da sokakta cami minaresi görürse, kişinin bulunduğu yere çok büyük birisi gelecek demektir. Eğer minare sokaktan gitmiş bir şekilde görünürse, kişinin yaşadığı mahalleden önemli bir zatın gideceği, mahallede yaşayan kişilerin bu önemli zatın kıymetini bilmediği anlamına gelir. Minarenin yıkıldığını görmek ise önemli bir zatın yakın bir zamanda bulunduğu yerde öleceğine işarettir.

Rüyada Cami Minaresinin Yanması

Rüyasında cami minaresinin yandığını gören kişinin rüyası, kişinin yaşadığı yerde inanç eksikliğinden dolayı karışıklıkların çıkacağına işaret eder. Minarenin çökmesi büyük bir kişinin yakın bir zamanda öleceğine, minarenin tamir olması da kişinin yakın bir zamanda iyi şeyler yaşayacağına ve hayatının güzelliklerle dolacağına işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Tuğçe

Annem ablam abim varlar ama abim gerçek abim değildi. Oturuyoruz sanırım daha sonra peşimde olan bir adam varmış. Bir mahalleden bir mahalleye koşmaya başlıyorum beni kovalıyor. Bir kapıdan giriyorum. Hava yağmurluydu sanırım. Büyükçe bir kapıydı. Peşimde 2-3 tane adam oluveriyor galiba. Kapının içinden de bir kız merdivenlerden aşağı iniyor. Beni görünce doğal olarak kovmaya çalışıyor. Ancak ben durumu anlatınca kabul ediyor beni. Kabul etmeden önce beni dışarıya atmaya çalışırken kapı aralanıyor 2-3 kez adamdan zor korunuyorum. Çünkü beni dışarıya çekmek için çok çabada bulunuyor. Daha sonra bir şekilde bir kaç polis geliyor. Polis geldiği için kapıyı açıyorum ama adamdan çok zor koruyorlar. Çok sinirli biriydi. Daha sonra polise durumu anlatıp şikayet ediyorken yukarıda kocaman bir cami vardı. Hatta aşağı doğru koşarken o caminin oralardaki sokaklardan ve o evlerin oralardan koşarak geliyordum. O kocaman caminin minaresinde yangın çıkmış ama kuvvetli bir ateşti. O arada polisle aramda sohbet geçiyor. Bu sohbet sırasında abim de varmış ama gerçek abim değil ama rüyada gerçekmiş. Şu şekilde; polis bu adamı nasıl şikayet ederiz derken ben bir yol söylüyorum poliste çok mantıklı çok güzel bir yol bunu suçlularda kullanalım diyor sonra gülerek bende abi ne yaptın bu yol çoktan biliniyordu zaten diyorum sonra gülüşüyoruz. Minaredeki yangını fark ediyorum. Ama çok korkuyorum. Daha sonra bir anda o olaylar bitmiş bir halde bir evin balkonunda oturuyorum. Abim ve annemle beraber daha sonra minarede ki yangın için korkarken bir anda yan evin balkonuna yangın sıçramış olarak görüyorum. Balkonda çamaşırlar falan serili hem bizde hem komşununkinde. Komşunun çamaşırları yanarken biz balkonda bir ayaklanıyoruz. Sonra annemlere bizim de çamaşırlara sıçrayacak şimdi diyorum. O sırada bizimde çamaşırlara sıçrıyor. Ama minik minik hemen söndürülebilir. O sırada biraz biraz uyanmaya başlıyorum. Söndürüp söndüremediğimi tam hatırlamıyorum ancak bir kısmını zaten minik olduğu için annem üzerlerine bez gibi bir şey atıp söndürüyordu sanırım.