Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek her zaman için iyiye yorulur. Kendisini rüyasında camide gören bir kişinin, haram lokma yemeyeceğine, dinine düşkün olacağına ve dini görevlerini hiç aksatmayacağına işarettir. Rüyada cami görmek kişinin çok para kazanacağı bir işle meşgul olacağına işarettir. Eğer cami şehirde görülürse kişinin çevresinde hürmet etmesi gereken büyükler olduğu anlamına gelir. Günahsız birinin camiye girdiğin gören kişinin başına yakın bir zamanda çok güzel şeyler gelecektir. Rüyasında cami tavanı gören bir kişi yakın bir zamanda devlet yöneticiliğinde üst makamlara gelecektir.

Rüyada Cami Yaptırmak

Rüyasında cami yaptıran bir kişi, büyük bir ilim adamı olacak demektir. Ayrıca rüyanın bir başka yorumunda kişinin yakın bir zamanda umreye gideceğine işarettir.

Rüyada Camiye Girdiğini Görmek

Rüyasında kendisini camiye girerken gören kişi yakın bir zamanda tövbe edecektir. Eğer kendisini camiden içeriye girip secde ederken görürse, kişinin hidayete ereceğine işarettir. Caminin kapısı açıksa kişi yakın bir zamanda bolluğa erişecektir. Caminin kapısı kapalı ise kişinin bazı sıkıntılar yaşacağı anlamı çıkar.

Rüyada Camide Ölmek

Kendisini rüyada camide ölürken gören kişinin rüyası çok iyiye yorumlanır. Kişinin tüm günahlarından arınarak vefat edeceğine işarettir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyayı gören kişi camide namazını bitirirse tüm isteklerinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Cami Minaresi Görmek

Rüyasında cami minaresi gören kişi mutlu bir hayata sahip olacak demektir. Rüya sahibinin temiz bir insan olması nedeniyle çevresinde sevilecek ve sayılacak birisi olacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın